جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بند حوله حمام، پایان عاشقی پسر خیانتکار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رييس پليس آگاهي استان اصفهان از دستگيري پسرجواني خبر داد كه نامزدش را با بند حوله حمام به قتل رسانده بود.

سرهنگ حسين زاده در تشريح اين خبر با بيان اينكه در پی وصول خبری مبنی بر کشف جسدی مشکوک به قتل رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت گفت: به محض وصول خبر کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی به همراه کارشناسان اداره تشخیص هویت و بررسی صحنه جرم براي بررسی های بیشتر و جمع آوری آثار و دلایل جرم به محل کشف جسد اعزام شدند.

وی با بيان اينكه ماموران با حضور در محل، با جسدی دست و پا بسته مواجه شدند گفت: «زهرا.ظ» در حالی که دست و پایش به وسیله جورابی زنانه بسته شده بود و کمربندی پارچه ای دور گردنش آویخته بودند به قتل رسیده بود كه نماینده پزشکی قانونی حاضر در صحنه نيز علت مرگ مرحومه را خفگی اعلام كرد.

حسين زاده افزود: خانواده مقتوله که از به قتل رسیدن دخترشان شوکه شده بودند از به سرقت رفتن اموال زهرا خبر داده كه کارآگاهان با بررسی های بیشتر و سرقت اموال منزل مقتوله از قبیل تلویزیون ال سی دی، دوربین عکاسی، رایانه همراه، گوشی تلفن همراه، طلاجات و... وقوع قتل عمد برای آنان محرز شد.

وي با اشاره به جمع آوری آثار و دلایل جرم و انجام تحقيق از خانواده مقتوله گفت: با انجام پيگيري ها «امين - ب» دارای سابقه کیفری شناسایی و دستگیر شد.

رييس پليس آگاهي اصفهان با بيان اينكه امين در مواجهه با ادله ها صراحتاً به بزه انتسابي اعتراف کرد گفت: متهم در تشريح نحوه به قتل رساندن نامزدش عنوان كرد كه او پس از تهیه ناهار برای صرف آن به منزل مقتوله رفت، مقتوله که در حین خوردن ناهار ناگهان متوجه حلقه ازدواجش شد شوکه شده و علت خیانت او را پرسيد اما جوابی قانع کننده اي نشنيد در نهایت آن دو با هم درگیر شده كه در حين درگیری متهم کنترل خود را از دست داد و دست و پای زهرا را با جورابی زنانه بست و وی را با استفاده از بند حوله خفه کرد.

حسين زاده افزود: متهم در ادامه اعترافات خود عنوان كرد براي رد گم كردن، جواهرات و زیورآلات مقتوله را به همراه مقادیری از اسباب منزل وی به سرقت بردم تا ذهن کارآگاهان را به سمت سرقت سوق دهم اما كارآگاهان پرده از راز اين قتل برداشتند.

وي افزود: با اقرار صریح متهم به قتل و کامل شدن روند انجام تحقیقات از سوی کارآگاهان متهم به همراهی پرونده به دادسرا معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.