دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: استفاده از موبایل روی نیمکت ممنوع ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: سازمان ليگ برتر فوتبال با ابلاغ دستوري اعلام كرد، مربياني كه در نشست هاي خبري شركت نكنند جريمه مي شوند و مربياني كه از حضور بر روي نيمكت تيمشان محروم اند، حق برقراري هيچ گونه ارتباطي را با نيمكت از طريق تلفن همراه ندارند.

اين سازمان در نامه ای به باشگاه ها و هیئت های فوتبال لیگ برتری قوانین مربوط به حضور مربیان در نشستهای خبری را ابلاغ کرد كه بر این اساس سرمربیانی که بدون دلیل موجه در نشست های خبری قبل و پس از پایان بازی شرکت نکنند مطابق بند 54 قوانین باشگاهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و ماده 25 آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه خواهند شد. فرد متخلف همچنین باید در مدت 30 روز مبلغ جریمه را شخصا به حساب فدراسیون واریز و فیش را ارایه کند در غیر این صورت از حضورش در مسابقات جلوگیری به عمل می آید.

همچنين سرمربیان محروم هم باید در نشست های خبری قبل و بعد از مسابقه حاضر شوند. در نامه سازمان لیگ به باشگاه ها و هیئت های فوتبال تاکید شده آن دسته از بازیکنان و مربیانی که در محوطه غیرمجاز با خبرنگاران رسانه های گروهی مصاحبه کنند نیز جریمه می شوند. منطقه مجاز منطقه میکسد زون است که توسط شرکت تبلیغاتی تعیین شده (از رختکن تیم تا اتوبوس پارک شده) است و بازیکنان باید از این منطقه عبور کنند البته مصاحبه با رسانه ها اختیاری است. مربیان تیم ها نیز فقط در منطقه میکسد زون حق مصاحبه با رسانه ها را دارند.

در نامه سازمان لیگ به باشگاه ها و هیئت های فوتبال لیگ برتری همچنين تاکید شده که مربیان محروم حق برقراری هیچ گونه ارتباطی با نیمکت تیم شان را از طریق تلفن همراه، لپ تاپ و وسایل الکترونیکی و بی سیم را ندارند و در صورت گزارش نماینده سازمان لیگ پرونده وی به کمیته انضباطی ارسال می شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.