پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فرار جنجالی یک زندانی در فرانسه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

انتخاب: فرار یک زندانی فرانسوی از زندان با استفاده از سلاح کمری و مواد منفجره سیستم امنیتی در زندان های فرانسه را زیر سوال برد.

شبکه پنج تلویزیون فرانسه گزارش داد: یک زندانی فرانسوی صبح روز جمعه از زندانی در نزدیکی شهر لیل فرار کرد. او در جریان فرار خود از زندان، چهار بار از مواد منفجره استفاده کرد و چهار نگهبان زندان را به گروگان گرفت. اکنون تمامی نیروهای امنیتی فرانسه برای یافتن وی بسیج شده اند. گزارشگر این شبکه گفت: این مرد در عرض کمتر از سی دقیقه از زندان سوکودَن فرار کرده است.

وی که ساعت هشت و سی دقیقه صبح با یکی از نزدیکانش ملاقات کرده بود، با یک اسلحه کمری چهار تن از نگهبانان زندان را به گروگان گرفت و به همراه این چهار گروگان با انفجار موانع موجود در سر راه خود، از زندان گریخت. این زندانی که به همراه گروگان هایش با یک خودرو از ساختمان زندان دور شده بود، آخرین بار در بزرگراه دیده شده است. وی بی آن که به گروگان های خود آسیبی برساند، آن ها را در بزرگراه آزاد کرد. زندانی فراری، خودرویی را که با آن فرار کرده بود را به آتش کشید و با خودرویی دیگر به راه خود ادامه داد. این زندانی چهل ساله که نیمی از عمر خود را در زندان گذرانده است، در سال دو هزار و ده به سرقت و قتل یک مامور پلیس مبادرت کرده بود و در سال دو هزار و یازده دستگیر و زندانی شد.

مجری در این قسمت این سوال را مطرح کرد که این زندانی چطور در زندان به سلاح کمری و مواد منفجره دست یافته است؟ وی با اشاره به فرار چند زندانی با استفاده از سلاح گرم و مواد منفجره در گذشته تاکید کرد که اکنون این فرار میزان آسیب پذیری سیستم امنیتی زندان ها را به نمایش گذاشته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.