چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دومین مجازات حبس در انتظار فائزه هاشمی؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: وکیل فائزه هاشمی درباره دومین پرونده تشکیل شده برای موکلش گفت: بر اساس آیین نامه داخلی زندان حداکثر مجازات برای فائزه هاشمی 20 روز انفرادی بوده که وی پنج روزش را گذرانده است.

غلامعلی ریاحی در مورد خبر دومین پرونده مفتوح فائزه هاشمی در زندان اوین گفت: در این پرونده فائزه هاشمی به اخلال در نظم عمومی زندان و توهین متهم شده است. البته اتهام موکلم در بخش توهین به برخی مقامات در پرونده تائید نشد ولی در بخش اخلال در نظم عمومی زندان به عنوان متهم از وی یاد شده است.

وی افزود: البته خانم فائزه هاشمی به دلیل این اتهام 5 روزی را در انفرادی بودند. بر اساس آیین نامه داخلی زندان هم این جرم حداکثر 20 روز انفرادی دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.