جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: با گوگل راحت‌تر بمیرید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: شرکت گوگل سرویسی جدید را برای کاربرانش ارائه کرده که بر اساس آن کاربران می توانند پس از مرگشان به گوگل بگویند که با اطلاعات آنها چه کند؟

بر اساس گزارش تلگراف، کاربران می توانند از گوگل بخواهند پس از مرگشان اطلاعات آنها را به کلی از فضای وب پاک کند و یا آنها را به وارثان دیجیتالی یا بستگانشان تحویل دهد.

سرویس مدیریت حساب های غیرفعال (Inactive Account Manager) به کاربران تمامی سرویس های گوگل امکان می دهد تا حساب های کاربری قابل اعتماد خود را که می توانند پس از غیر فعال بودن حساب کاربری فرد به مدت سه، 6 یا 12 ماه، به اطلاعات وی دسترسی داشته باشند، به ترتیب اولویت انتخاب کند.

گوگل به عنوان آخرین اخطار پیش از انتظار اطلاعات کاربر مرحوم، ایمیل و پیامکی را برای وی ارسال خواهد کرد تا از مرگ وی اطمینان حاصل کند! و اگر کاربر به دلیلی به جز مرگ حسابش را به حال خود رها کرده، از آن آگاه شود.

کاربران همچنین می توانند گزینه حذف همیشگی اطلاعاتشان را نیز انتخاب کنند. آندرآس توئرک مدیر محصولات گوگل می گوید تعداد کمی از انسان ها هستند که دوست دارند به مرگ بیاندیشند، به ویژه به مرگ خودشان. اما داشتن برنامه برای پس از مرگ برای بازمانده ها از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

توئرک امیدوار است این سرویس جدید بتواند به کاربران در مدیریت ثروت دیجیتالشان پس از مرگ، کمک کند، به شکلی که حریم خصوصی و امنیت اطلاعات آنها حفظ شود و زندگی بازماندگان کاربران آسانتر شود. برای استفاده و تنظیم این سرویس کاربران باید وارد صفحه تنظیمات حساب گوگل خود شوند و گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.