جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماهیگیری در سفیدترین صحرای دنیا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فارس: صحرای سفید برزیل یکی از شگفت انگیزترین جاذبه های توریستی دنیاست که سفر به آن از بزرگترین آرزوهای هر صحرا نوردی است، البته شگفتی آن تنها به شنهای سفید رنگ آن محدود نمی شود.

ماهیگیری در سفیدترین صحرای دنیا

این صحرای بی نظیر که با شن سفید پوشیده شده وسعتی بیش از 1000 کیلومتر مربع دارد و به عنوان یک منطقه حفاظت شده تنها با ماشین های بیابان گرد می توان وارد آن شد.

از دیگر شگفتی های صحرای سفید که نمونه آن در کمتر جایی وجود دارد، دریاچه های خوش رنگ آن است که حتی در آنها ماهی هم پیدا می شود و قطعا تجربه ماهی گیری در صحرا که همه آن را با آفتاب سوزان و زمین های خشک می شناسیم تجربه متفاوتی خواهد بود.

ماهیگیری در سفیدترین صحرای دنیا

دریاچه های پراکنده این صحرا که بر اثر جمع شدن آب در فصول بارندگی ایجاد می شود میزبان پرندگانی است که در لابلای پرها و منقار خود، تخم ماهی های مختلف را به این آبها می آورند.

ماهیگیری در سفیدترین صحرای دنیا

صحرای سفید با وجود بارش های مناسب در فصل بارندگی دارای پوشش گیاهی نمی باشد و تنها بعضی گونه گیاهان که می توانند در خاک خاص این صحرا رشد کنند به صورت پراکنده در این سو آن سو دیده می شوند.

ماهیگیری در سفیدترین صحرای دنیا

این صحرای بی نظیر دارای بومیانی است که "مائته" نامیده می شوند. این افراد در فصول بارندگی و تا خشک نشدن دریاچه های فصلی از طریق ماهیگیری ارتزاق می کنند و پس از این فصول با کار در شهرهای اطراف زندگی خود را می گذرانند. این بومیان افسانه ای دارند که می گوید. اجداد آنها یک روز صبح از خواب بیدار شده و دیده اند که سرزمینشان در شن فرو رفته است.

ماهیگیری در سفیدترین صحرای دنیا

حالا اگر قصد دارید در مجموعه آلبوم صحرانوردی خود عکسهای بی نظیری داشته باشید باید بار سفر را ببندید و به شمال برزیل بروید.

ماهیگیری در سفیدترین صحرای دنیا

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.