جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افزایش سرطان روده بزرگ در کشور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: احمد ایزدپناه، ريیس هفتمین کنگره سالانه کلورکتال، گفت: سرطان روده بزرگ در سال های اخیر در کشور افزایش یافته است و افزایش آن نیز محسوس است، که مربوط به تغییر در ذائقه مردم و برخی مسائلی است که شناخته شده نیست.

وی تصريح كرد: شناسایی فاکتورهای ایجادکننده بیماری و تشخیص آن در مرحله اولیه در درمان این بیماري موثر است. ايزدپناه ادامه داد: از چند سال پیش بحث هایی در مورد غربالگری مطرح شد؛ ولی هنوز به آن صورت که باید، شروع نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.