چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نیوشاضیغمی: پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: نیوشا ضیغمی در نامه ای به انتشار برخی اخبار در مجلات و تیترشدن خصوصی ترین مسائل زندگی اش اعتراض کرد.

متن کامل نامه «نیوشا ضیغمی» بازیگر سینما و تلویزیون که در اختیار این خبرگزاری قرارداده به شرح ذیل است:

لطفا پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید

هنوز چند روزی بیشتر از مرگ نابهنگام و شوک آور عسل بدیعی و حواشی، شایعات و دروغ های بی شماری که قلب خانواده اش را آزرد نگذشته! هنوز یادمان هست با روحیه ابوالفضل پورعرب، به وسیله نشر اکاذیب بی رحمانه شان چه کردند.

هنوز خاطره آن نوار ضبط شده که قلبمان را لرزاند و فریماه فرجامی عزیز را آنگونه به ما نشان داد، کابوس پس ذهنمان است.

وهزاران هزار هنوز دیگر که اگر بخواهم بگویم از صبر و حوصله خارج است. قلم حرمت دارد. قلم صداقت و وجدان دارد. دست آن نویسندگانی که سال ها است به هر بها و بهانه ای شأن و آبروی قلمشان را نفروختند، صمیمانه می بوسم. اما روی سخنم با آنهایی است که نه وجدان دارند و نه آبرویی برای از دست دادن...

نیوشاضیغمی: پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید!

اول فکر کردم این هم از آن دست تیترهای معمول نشریات زرد است که خبر داخل صفحه در مورد فیلم است یا چیزی شبیه به آن! اما در داخل صفحه، این خبر (مادر شدن) با استناد به صفحه فیس بوک من، قاطعانه اعلام شده بود.

خدا را شکر که تا امروز بارها و بارها در روزنامه ها، مجلات و سایت های مختلف اعلام کرده ام که صفحه ای در فیس بوک ندارم.

دوست عزیز،آیا فکر نمی کنی بازیگر هم مثل همه مردم جامعه خانواده دارد؟! آیا فکر نمی کنی این مساله ای که شما به عنوان تیتر مجله از آن استفاده کرده ای، خصوصی ترین مساله زندگی من بازیگر است؟

آیا تا به حال به این فکر کرده ای که این همه دروغ و شایعه را به چه دلیلی می سازی؟! اگر این موضوع هم مثل همه موضوعاتی که در طول ده سال عمر کاری من به آن پرداخته شد، فقط مربوط به مسائل کاری بود، شاید مثل همیشه سکوت و از کنارتان عبور می کردم. اما این بار می خواهم بگویم لطفا پایتان را فراتر از حد مجاز نگذارید و به حریم شخصی دیگران احترام بگذارید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.