يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زن سنگدل 3 فرزند خوانده اش را به آتش کشید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: پليس آلمان از دستگيري زني خبر داد كه سه فرزند خوانده اش را در آتش سوزاند.

پليس آلمان روز گذشته اعلام كرد: در پي وقوع يك مورد آتش سوزي در ساختماني مسكوني نيروهاي آتش نشان به محل اعزام شدند و پس از مهار آتش جسد سه كودك را پيدا كردند.

بنابرگزارش رسانه  هاي داخلي آلمان، نيروهاي پليس اين كشور پس از بررسي شواهد محل حادثه اعلام كردند اين زن به قصد عمد خانه را به آتش كشانده و سه كودك 4، 10 و 12 ساله را سوزانده است.

بررسي  هاي پليس همچنين نشان مي  دهد كه اين سه كودك پيش از آنكه در آتش بسوزند، جراحت  هاي شديدي بر بدنشان وارد شده بود.

به گفته سخنگوي پليس آلمان، پدر اين سه كودك در زمان وقوع حادثه در منزل نبوده و همسرش تنها مظنون اين حادثه است؛ اما تاكنون انگيزه او از ارتكاب به اين جنايت مشخص نشده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.