چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز ثبت‌ نام بن‌کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: ثبت نام بن کارت دانشجویی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از طریق سامانه اینترنتی اختصاص یافته آغاز شد.

شرایط ثبت نام بن کارت های دانشجویی اعلام شد؛ بر این اساس ثبت نام بن کارت های دانشجویی از 24 فروردین آغاز و تا 31 فروردین ادامه خواهد داشت.

تمامی دانشجویان و طلاب تا 31 /92/1 فرصت دارند با مراجعه به سایت www.ketabkhaneh.ir برای ثبت نام بن کارت الکترونیکی خرید کتاب اقدام کنند.

250 هزار ریال برای این بن کارت ها از طریق دانشجویان و 250 هزار ریال نیز از سوی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد به این امر اختصاص یافته است.

این میزان اعتبار برای بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای 400 هزار طلبه و دانشجو در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس اختصاص یافته است، اما برای مقطع تحصیلات تکمیلی هنوز تصمیمی اخذ نشده، ولی این مهم نیز طی چند روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

دانشجویان از 24 فروردین 91 می توانند با مراجعه به سایت مذکور مشخصات را وارد و ثبت نام خود را انجام دهند تا توزیع بن کارت ها در نمایشگاه یا دانشگاه ها صورت گیرد، البته پیش از توزیع اطلاع رسانی ها انجام می شود.

بانک عامل در این دوره از نمایشگاه کتاب بانک صادرات است؛ از این رو دانشجویان برای ثبت نام می توان در طول زمان اعلام شده به سایت مراجعه کنند تا با اختلال در ثبت نام مواجه نشوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.