جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افزایش قیمت سیم‌ کارت‌ های کد 1، 2 و 3 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: روند افزایش قیمت سیم کارت که از مدتی پیش جریان داشته بنا بر پیش بینی ها در سال جاری نیز استمرار خواهد داشت.

رییس اتحادیه فروشندگان سیم کارت، گوشی و لوازم جانبی عنوان کرد: همان طور که از مدتی قبل هم شاهد بوده ایم، سیم کارت هایی که کد 1، 2 و 3 دارند، این روزها روند افزایش قیمت در پیش گرفته اند که اگر چه ممکن است این افزایش قیمت برای کد های 2 و3 کمتر باشد، اما به هر حال قیمت این سیم کارت ها هم با افزایش مواجه بوده و فکر می کنم با شرایط فعلی و هم چنین این که سیم کارت های جدید این کد ها عرضه و وارد بازار نشده است، هم چنان این روند افزایشی ادامه خواهد داشت.

افشار فروتن با اشاره به این که در حال حاضر مردم و خریداران استقبال به نسبت بیشتری نسبت به این کد ها نشان می دهند، توضیح داد: البته کد های 4 و سایر کد ها هم متاثر از این سه کد هستند و وقتی کد های یک و دو بالا می روند قیمت آنها هم افزایش پیدا می کند. البته روند افزایش قیمت این کد ها نسبتا کند تر از کد های 1 تا 3 است.

وی با بیان این که در اکثر کشورهای دنیا قیمت سیم کارت ها به سمت کمتر شدن در حرکت است و همواره تلاش بر این است که درآمدزایی ها در اثر ارائه خدمات باشد اظهار کرد: حدود چهار یا پنج سال پیش در دوره ای که هنوز برای ارائه سیم کارت ثبت نام می شد به این نکته اشاره کردم که این روند منطقی نیست و در تمام دنیا به این شکل است که اپراتور ها سعی می کنند سیم کارت ها را با پایین ترین قیمت ممکن ارائه دهند و به جای سیم کارت سود خود را از طریق ارائه ی خدمات تامین کنند.

او ادامه داد: متاسفانه در ایران حتی خود کاربران گرایش به خرید سیم کارت هایی با کد های مشخص دارند و حاضرند بهای به مراتب بالاتری را پرداخت کنند که در نهایت این استقبال باعث افزایش تقاضا و به دنبال آن بالا رفتن قیمت آن در بازار می شود که همان طور که اشاره کردم دلیل خاصی هم برای این افزایش قیمت وجود ندارد و در کل این روند خیلی منطقی نیست.

رییس انجمن فروشندگان سیم کارت در عین حال یادآور شد: گاهی برخی از قانون های ما هم به گونه ای است که تا حدی مشکل ساز می شود و به عنوان مثال وقتی این گونه اعلام می شود که هر کاربر تنها 10 سیم کارت می تواند داشته باشد این موضوع با برخی از سیاست های قبلی منافات دارد.

فروتن در ادامه درباره ی قیمت سیم کارت اپراتورهای دوم و سوم نیز اظهار کرد: زمانی که اپراتورهای ما خدمات تقریبا یکسان ارائه می کنند و تفاوت چندانی در ارائه ی خدمات با یکدیگر ندارند، کاربران به دسته بندی آنها خواهند پرداخت و آنها که نیاز به خدمات دائمی دارند به سراغ سیم کارت های اپراتور خاص رفته و بقیه با سیم کارت های اعتباری جذب بازار می شوند که اکنون بازار گویای آن است که اپراتور های جدید بیشتر سرمایه گذاری خود را بر روی خطوط اعتباری گذاشته اند، چرا که وقتی می شود خدمات یکسانی دریافت کرد، مردم ترجیح می دهند به سراغ سیم کارت های اعتباری بروند.

وی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر تاثیرپذیری سیم کارت سایر اپراتورها از افزایش قیمت سیم کارت های همراه اول دائمی در بازار، خاطر نشان کرد: فکر نمی کنم روند افزایش قیمت سیم کارت در میان اپراتورهای دیگر وجود نداشته باشد چراکه این اپراتورها متناسب با نیاز بازار سیم کارت وارد می کنند و دلیل چندان موجهی برای بالا بردن قیمت سیم کارت های خود نخواهند داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.