چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اخاذی با تهیه فیلم مستهجن در لانه وحشت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه خراسان: ۲مرد که با طعمه قراردادن همسران خود، راننده خودرو مدل بالا را به لانه وحشت کشانده بودند و با تهيه فيلم مستهجن قصد اخاذي ميليوني را داشتند به چنگ کارآگاهان پليس جنايي خراسان رضوي افتادند و تحقيقات براي کشف ديگر جرايم احتمالي آنان ادامه دارد.

روز سيزدهم فروردين، ۲زن جوان درحاشيه صدمتري فجر مشهد در ايستگاه اتوبوس ايستاده بودند و با حالتي فريبنده و زننده منتظر خودرو بودند. در اين هنگام يک دستگاه خودرو پژو مدل بالا که رانندگي آن را جواني ۲۸ساله به عهده داشت، کنار آن ها متوقف شد.

زن ۲۴ساله در صندلي جلو و ديگري که ۳۰سال دارد در صندلي عقب نشستند و از راننده خواستند تا آن ها را به جاده سيمان ببرد. پس از آن که مسير کوتاهي طي شد زن ۲۴ساله از راننده خواست تا آن ها را به جايي ببرد که بتوانند شارژ کارت تهيه کنند در همين حال نيز او شروع به صحبت از وضعيت بد زندگي اش کرد و با اشاره به زني که در صندلي عقب نشسته بود گفت: او زن تنهايي است و ...

اين زن پس از بيان اين سخنان، از راننده خواست تا به منزل آن ها درجاده سيمان برود. از سوي ديگر، ۲زن مذکور با همسرانشان هماهنگ کردند که طعمه اي را به دام انداخته اند و به سمت منزل در جاده سيمان مي روند.

عقربه هاي ساعت ۲۱ شب را نشان مي داد که راننده ۲۸ساله، خودرو مدل بالا را پارک کرد و به داخل منزل آن ها رفت ناگهان ۲مرد درحالي که چاقو به دست داشتند به سوي او حمله ور شدند و راننده را به شدت کتک زدند.

آن ها سپس دست و پاي او را بستند و وجوه نقدي اش را به همراه گوشي تلفن از وي گرفتند.

۲ مرد ناشناس در نيمه هاي شب نيز لباس هاي راننده را از تنش بيرون آوردند و با انجام اعمال کثيف از صحنه هاي مستهجن فيلم گرفتند.

ساعت حدود ۵بامداد بود که آن ها دست و پاي راننده را باز کردند و از اوخواستند تا ۳ميليون تومان پول براي آن ها ببرد درغير اين صورت فيلمي را که از وي گرفته اند منتشر مي کنند.

راننده که به «دکتر»نيز معروف بود وحشت زده از «لانه وحشت» بيرون آمد وخود را به بيمارستان رساند. او پس از مداواي اوليه زخم ها و درحالي که به دنبال راه حل مي گشت به پليس مراجعه کرد و ماجراي اخاذي ۲ زوج جوان را شرح داد.

در پي اعلام اين شکايت و با دستورات سرهنگ کارآگاه حسين بيدمشکي (رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي) اين پرونده با توجه به اهميت موضوع به پليس جنايي آگاهي سپرده شد بنابراين گروهي از کارآگاهان ورزيده با هدايت سرهنگ غلامي ثاني( رئيس اداره جنايي) مامور رسيدگي به اين شکايت شدند.

گزارش حاکي است: کارآگاهان با توجه به تجربيات قبلي و سرنخ هايي که از اظهارات شاکي پرونده به دست آورده بودند عمليات دستگيري متهمان را آغاز کردند.

آنان با استفاده از شگردهاي فني و پليسي به اطلاعاتي دست يافتند که نشان مي داد ۲زن جوان با يکديگر خواهر هستند که يکي از آنان در جاده سيمان وديگري در منطقه طرقبه ساکن است بنابراين کارآگاهان درعملياتي غافلگيرانه هر ۴متهم مذکور را دستگير و به پليس آگاهي منتقل کردند.

آنان در بازرسي از محل اختفاي متهمان، فيلم مستهجن مورد ادعاي شاکي و گوشي تلفن همراه وي را نيز کشف کردند. زوج هاي جوان که با مشاهده مدارک مستند ديگر چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند به اعمال مجرمانه وکثيف خود اعتراف کردند. اين درحالي است که تحقيقات کارآگاهان براي کشف جرايم احتمالي ديگر متهمان اين پرونده همچنان ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.