چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افزایش ۹۰ درصدی قیمت کولر آبی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: امسال گشایشی در واردات لوازم خانگی صورت نگرفته است.

محمد طحان پور اظهار کرد: همچنان معتقدم که باید لوازم خانگی خارجی برای ارتقای تولید داخلی، ایجاد رقابت و حمایت از حقوق مصرف کننده وارد شود.

وی ادامه داد: هرساله در فصل بهار حجم خرید یخچال، فریزر و کولر افزایش می یابد اما امسال بازار کاملا در رکود و کسادی مطلق به سر می برد که گرانی محصولات اصلی ترین عامل برای عدم خرید است.

او تصریح کرد: به گفته تولید کنندگان گرانی محصولات داخلی به دلیل افزایش قیمت و کمبود ارز و افزایش قیمت مواد اولیه است و این افزایش قیمت ها بدون لحاظ کردن افزایش دستمزد کارگران است. تولید کنندگان به دنبال افزایش قیمت ها به بهانه افزایش دستمزد کارگر هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به این که مردم به اجبار خرید می کنند گفت: درحال حاضر قیمت یک کولر آبی 6000 در حدود 800 هزار تومان است که در اردیبهشت سال گذشته این محصول 420 هزار تومان قیمت داشت.

طحان پور درباره آزاد شدن ثبت سفارش کالاهای اولویت دهم بیان کرد: همچنان لوازم خانگی ثبت سفارش نمی شوند و تنها کالاهایی که در گمرک ها بودند ترخیص شدند و تعجب آور است که تعرفه واردات خودرو کاهش می یابد و بعد از ورود هزار دستگاه خودرو لوکس به یکباره تعرفه به میزان سابق بازمی گردد.

او در پایان خاطر نشان کرد: دیگر آنچنان تنوع مدل در بازار نداریم و مدل های موجود در بازار بسیار کم شده اند که همین حقوق مصرف کننده را ضایع می کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.