چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: باراک اوباما چقدر حقوق می‌ گیرد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه آرمان: کاخ سفید اعلام کرد: حقوق اوباما طبق اطلاعات رسمی اداره مالیات حدود 600/000 دلار در سال 2012 بوده که 18.4 درصد بر آن مالیات قرار می گیرد.

این درحالی است که در طرح بودجه ای که دو روز پیش رئیس جمهور آن را ارائه کرد، مالیات درنظر گرفته شده برای ثروتمندان آمریکایی 30 درصد است.

پارسینه نوشت؛ گفتنی است از 611/608 دلار اعلام شده از سوی باراک و میشل اوباما به عنوان دریافتی سال 2012، دوسوم آن حقوق رئیس جمهور آمریکاست که طبق قانون اندکی کمتر از 400/000 دلار در سال است و مابقی آن پولی است که رئیس جمهور آمریکا از فروش کتاب های خود به دست آورده است.

گفته می شود در مقایسه با سال 2011 حقوق رئیس جمهور آمریکا از کاهش برخوردار بوده است، سال گذشته حقوق دریافتی اوباما 800/000 دلار بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.