چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خانم های لاغر و خوش اندام ولی معتاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: لاغري و تناسب اندام يكي از دغدغه هايي است كه در دهه هاي گذشته بسيار بيشتر مورد توجه مردم و بالاخص زنان قرار گرفته است. روي آوردن به انواع رژيم ها مانند آب درماني و رفتن به باشگاه هاي بدنسازي با عناوين مختلف و استفاده از مكمل هاي دارويي كه توسط مربيان بدنساز تجويز مي شود طي سال هاي اخير در زير پوست شهر ريشه دوانده است.

اما لاغري و تناسب اندام به چه قيمتي؟

همواره شاهد هستيم كه هشدارهاي مختلفي درخصوص رژيم هاي غذايي متفاوت داده مي شود كه زياده روي در اين مسيرها سلامت روحي و جسمي فرد را تحت تاثير قرار مي دهد و همچنين استفاده از قرص هايي كه در باشگاه ها به صورت غيرمجاز به عنوان چربي سوز به زنان توصيه مي شود و اغلب عوارض جبران ناپذيري را به دنبال دارد و هم اكنون نيز در تعدادي از باشگاه ها شاهد اينگونه تجويز ها كه به صورت غيرقانوني توصيه مي شود هستيم.

در اين ميان نبايد از اثرات تبليغات ماهواره اي و قدرت اقناع كنندگي اين رسانه ها براي همراه كردن مخاطبان با خود غافل بود چرا كه اكثر اين داروهاي قاچاق به واسطه همين تبليغ ها وارد كشور مي شود و قارچ گونه در محافل خصوصي پخش مي شود.

اما در چند سال اخير پديده اي كه باعث تشديد نگراني ها شده استفاده از موادمخدر با عناوين و نام هاي متفاوت است كه توسط آرايشگران براي بانوان تجويز مي شود، زناني كه در آرايشگاه ها گلايه از عدم تناسب اندام خود دارند با جملات وسوسه آميزي مواجه مي شوند مانند اينكه با استفاده از اين قرص ها هر روز يك كيلو لاغر مي شويد، اين لاغري قطعي و بدون بازگشت است و باعث افتادگي عضلات بدن نيز نمي شود و در بعضي از اين مواقع خانم ها در مقابل اين وسوسه ها تسليم مي شوند.

حقيقت پشت پرده قرص هاي لاغري چيست؟

به دنبال يافتن حقيقت اين قرص ها، به تعدادي از آرايشگاه هاي غرب تهران سر زدم و پس از چند آرايشگاه كه از اين موضوع به ظاهر اظهار بي اطلاعي مي كردند به مورد جالبي برخورد كردم؛ آرايشگاهي كه واحد مشاوره زيبايي داشت، با مشاور زيبايي اين سالن هم صحبت شدم و از او خواستم راه حلي را براي لاغري سريع و بدون بازگشت به من نشان دهد كه وي از قرص هايي صحبت كرد كه لاغري زودهنگام را به دنبال دارد.

يكي ديگر از آرايشگران گفت: يكسري داروها وجود دارد كه مي گويند گياهي است اما از آنجا كه خطرناك است و ممكن است عوارض جبران ناپذيري داشته باشد ما به كسي آن را تجويز نمي كنيم و از آنجا كه اين داروها روي هر فرد اثرات متفاوتي مي گذارد نمي شود آن را براي تمام افراد تجويز كرد.

وي ادامه داد: تينوئيد نام قرصي است كه آن را در داروخانه ها پخش نمي كنند و ظرف يك روز حدود دو كيلو از وزن فرد كاسته مي شود و به احتمال زياد در آن شيشه به كار رفته است و من هم از آن استفاده كردم و يكي از عوارض آن اين است كه به صورت ناگهاني فرد را لاغر مي كند. اين آرايشگر درخصوص تجربه خود در استفاده از اين قرص ها گفت: من بعد از استفاده از آن دچار تپش قلب شديد شدم و در يك هفته 10 كيلو وزن كم كردم، داروخانه ها آن را نمي فروشند و در صورتي كه افراد آشنا داشته باشند و پول بيشتري به آنها داده شود اين قرص را در اختيار افراد قرار مي دهند و خيلي از دوستان هستند كه آن را خوردند و دچار تپش قلب شديد شدند.

وي از عوارض استفاده از تينوئيد گفت: گفته مي شود كه اعتياد آور نيست ولي بعد از استفاده فرد به هيچ عنوان اشتها ندارد، فقط مي تواند آب بخورد و عوارضي مشابه شيشه را دارد و كاملا فرد را لاغر مي كند.اين آرايشگر درباره قيمت اين قرص ها گفت: در ايران عرضه آن ممنوع و هر عدد 3 هزار تومان است و براي هر ماه در حدود يك ميليون تومان بايد هزينه شود.خانم ديگري كه در آرايشگاه بود، گفت: در يكي از آرايشگاه ها به وضوح استفاده از شيشه را براي لاغري و زيبايي اندام به من پيشنهاد دادند و هر وعده آن اندازه يك عدس بود و براي10روز، 750 هزار تومان بايد پرداخت مي كردم كه چون اعتياد دوستانم را به شيشه ديده بودم از استفاده آن منصرف شدم.

اما جالب اينجا بود كه اين مشاور زيبايي بر اعتياد آور نبودن آن در كوتاه مدت اصرار داشت.ربابه شيخ الاسلامي كارشناس تغذيه با تاكيد بر بسيج ملي اطلاع رساني در موضوعي كه امروزه تقاضا براي آن در جامعه رو به افزايش است، افزود: يك عده از پزشكان در مطب شان رژيم هاي غذايي تجويز مي كنند كه كارشناسان تغذيه آنها را قبول ندارند.

وي همچنين از سوء مصرف ماده مخدر شيشه در بين خانم ها براي لاغري خبر داده و گفته بود: شيشه چون اشتها را از بين مي برد، در آرايشگاه هاي زنانه نسبت به مصرف اين ماده خطرناك توصيه مي شود.

شيخ الاسلام در ادامه به گرايش روز افزون نوجوانان و جوانان براي داشتن اندامي تراشيده و عضلاني اشاره كرد و افزود: متاسفانه شاهد تبليغات هيكل هاي تراشيده در فيلم هاي خارجي هستيم كه اثر سوء بر فكر و ذهن بچه ها دارد.تحليلگران اجتماعي و رفتار شناسان از شيوع استفاده از شيشه در آرايشگاه هاي زنانه، هشدار داده بودند و گفته بودند فرهنگ لاغري و باربي شدن در شهرها افزايش يافته است.

مجيد ابهري، رفتار شناس و استاد دانشگاه گفته بود: در مناطق غرب تهران، برخي از آرايشگاه هاي زنانه، با استفاده از شيشه، مشتريان خود را به كاهش وزن ترغيب مي كنند يا قرص هاي لاغري در اختيار آنها مي گذارند كه حاوي مواد فراوان محرك و مخدر است.

وي با اعلام اينكه ديگر نمي توان خرده فروش ها را سر كوچه و خرابه هاي اطراف شهر جست وجو كرد، از مسئولان خواسته بود فكري به حال بازاريابي چهره به چهره موادمخدر صنعتي كه در قالب داروهاي كاهش وزن و اختلالات جنسي، توزيع و مصرف مي شود، كنند.غلامرضا خرم‏جاه تحليلگر مسائل اجتماعي نيز گفته بود: آمار موجود در كشور و تحقيقات نشان مي‏دهد كه در ميان زنان و دختران مصرف شيشه و در بين جوانان مصرف كراك بالا است.

اما هم اكنون وظيفه مسئولان است كه هشدارها را جدي بگيرند و قبل از آنكه اين قارچ هاي زير پوستي شهر به آفت هايي تبديل شوند كه نتوان جلوي آسيب هاي آن را گرفت حركتي جهادي را آغاز كنند و اجازه ندهند استفاده از شيشه، شيشه عمر سرمايه هاي جوان كشور را هر روز نازك تر كند.

آگاهي زنان و جوانان نسبت به عوارض جبران ناپذير اين داروها و هشدار نسبت به اعتياد آور بودن استفاده از شيشه حتي در كوتاه مدت بايد از اولويت هاي برنامه هاي سلامت رسانه هايي مانند صدا و سيما قرار گيرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.