دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماهینی در بین هموطنان زلزله زده +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سايت باشگاه پرسپوليس: حسين ماهيني که صبح روز شنبه عازم بوشهر شده بود، روز گذشته به اتفاق پدر و مادرش راهي روستاهاي زلزله زده بوشهر شد و با مردم مصيبت ديده روستاهاي کاکي و شنبه ضمن ابراز همدردي و عرض تسليت، ديدار و گفت وگو کرد.

مردم زلزله زده روستاي شنبه و هواداران پرسپوليس در اقدامي جالب، پيراهن شماره 13 را به بازيکن بوشهري پرسپوليس اهدا کردند تا مراتب تشکر و قدرداني خود را از حضور اين بازيکن در مناطق زلزله زده اعلام کرده باشند.

ماهيني درباره حضورش در مناطق زلزله زده گفت: وظيفه خود مي دانستم به ديدار همشهري هايم رفته و با آنها ابراز همدردي کنم. لطف خدا شامل حالم شده و اميدوارم بتوانم در کمک به همشهري هاي زلزله زده اقداماتي انجام دهم. سعي کردم ساعاتي در کنار آنها باشم و از نظر روحي در اين مقطع به آنها کمک کنم اما اين مردم روستاي شنبه بودند که به رغم عزادار بودن، وضعيت تلخي که برايشان به وجود آمده با اهدا پيراهن شماره 13 پرسپوليس، من و خانوده ام را غافلگير کردند.

ماهيني تصريح کرد: کمک هاي اوليه تا حدود زيادي به اين مناطق ارسال شده و مردم در چادرها اسکان يافته اند. زلزله بيش از 70 درصد منازل مردم را تخريب و ويران کرده و اين عزيزان نياز به همکاري ويژه مسئولان و نهادهاي مختلف دارند تا سرپناهي مطمئن و ايمن داشته باشند.

ماهینی در بین هموطنان زلزله زده +عکس

ماهيني درباره برنامه هاي خود براي ياري رساندن به هموطنان زلزله زده اظهار داشت: با يکسري از دوستانم در بوشهر برنامه ريزي کرده ايم و اميدوارم طي دو، سه روز آينده بتوانيم با يکسري از کمک هاي لازمه بار ديگر به مناطق زلزله زده برگرديم. همچنين در نظر دارم با بازيکنان تمامي تيم هاي ليگ برتري ارتباط برقرار کرده و کمک هاي نقدي آنها را جمع آوري کنم تا به نمايندگي از بازيکنان ليگ برتر بتوانيم اقداماتي مهم براي کمک به مردم در بازسازي منازلشان انجام دهيم و اطمينان دارم که بازيکنان ليگ برتري کمک هاي قابل توجهي را در اختيارم قرار خواهند داد. به همين منظور ابتدا با بازيکنان پرسپوليس صحبت کردم و در شروع دور جديد تمرينات، کمک هاي نقدي آنها را جمع آوري خواهم کرد و با بازيکنان تيم هاي سپاهان، ذوب آهن، استقلال، تراکتورسازي و اغلب تيم هاي ليگ برتري صحبت خواهم کرد تا يکي از بازيکنان بزرگتر اين تيم ها کمک هاي نقدي فوتباليست ها را در اختيارم قرار دهند. به همين منظور با برخي از بازيکنان ليگ برتري تماس هايي برقرار کرده ام و قرار است آنها در اين رابطه اقدام کنند.

ماهینی در بین هموطنان زلزله زده +عکس

ماهيني درباره وضعيت آسيبب ديدگي اش يادآور شد: در بوشهر تمرينات آب درماني را آغاز کردم و روز سه شنبه به تهران باز گشته و تمرينات درماني را به طور مستمر انجام خواهم داد و اميدوارم که بتوانم از 10 روز ديگر تمرينات جدي را از سر گرفته و براي ديدار با ملوان و سپاهان آماده شوم.

ماهینی در بین هموطنان زلزله زده +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.