پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: داستان جالب خبرنگاران و مربیان استقلال ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: نشست خبری استقلال برای بازی با سپاهان با حاشیه هایی همراه بود.

پیش از آغاز نشست خبری سرمربی استقلال خبرنگاران با دیدن مجید صالح که به جای سرمربی این تیم در این نشست حاضر شده بود، به این امر اعتراض کردند. در ابتدا یکی از خبرنگاران از صالح پرسید که شما چرا به جای امیر قلعه نویی در این نشست حاضر شدید که صالح پاسخ داد: چرا در لیگ اسپانیا دستیار آقای تیتو در بازی های بارسلونا در نشست حاضر می شود ؟ خبرنگار پرسشگر به صالح گفت، آنجا اسپانیاست و اینجا ایران است و صالح در جواب وی گفت مگر قانون می گوید که سرمربی باید حضور داشته باشد.

در همین زمان خبرنگاران از بهمنی ، مدیر روابط عمومی سازمان لیگ پرسیدند که آیا طبق قانون در این نشست می توان مربی تیم به جای سرمربی حاضر شود که بهمنی پاسخ داد طبق قانون باید سرمربی در نشست حاضر شود. در همین هنگام از بهمنی خواستند که در کنار صالح بنشیند و خطاب به دوربین های تلویزیونی این مساله را اعلام کند. بهمنی پس از نشستن در کنار صالح، گفت: نشست های خبری پیش از بازی یک سال و نیم است که ایجاد شده است و قطعا مشکلاتی وجود دارد، اما از رسانه ها به خاطر حضورشان تشکر می کنم. من در AFC پرسیدم این مساله را که چه زمانی می توان به جای سرمربی از مربی تیم در نشست های خبری استفاده کرد که آنها با خنده به من گفتند تنها زمانی که سرمربی سکته کرده باشد. در دنیا دو بحث رسانه و اسپانسر بسیار مهم است. فوتبال ایران در حال گذار است و حضور سرمربیان الزامی است.

در همین زمان محمد سررشته داری، مدیر روابط عمومی استقلال در دفاع از حضور صالح در این نشست صحبت کرد و گفت: استقلال در دو جام هنوز حضور دارد و فشاری که بر روی این تیم است بسیار زیاد است. تعداد کنفرانس های خبری بسیار زیاد است و از لحاظ آرامش تیمی این نشست ها همیشه میسر نیست. نشست برای گفت و گو است و اگر خوب نباشد که فایده ای ندارد. بعضی اوقات نشست ها همزمان با ساعت تمرین تیم است. تمرینی که مربی در آن می خواهد ارنجش را بچیند. بارها شده است که با تیم های شهرستانی مشکل داشته ایم، مثلا آنها می گفتند ساعت دو در نشست حاضر می شوند و این در حالی بود که استقلال در آن ساعت تمرین داشت. از سوی دیگر حرف تازه که هر دو روز ایجاد نمی شود. وقتی جمعه نشست خبری داشته ایم و امروز هم یکشنبه است خب چه حرف جدیدی وجود دارد . مربی باید حرف جدید برای گفتن داشته باشد.

بعد از صحبت های سررشته داری، بهمنی اظهار کرد: بگذارید از خبرنگاران به خاطر نشست خبری پیش از بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی که در دو ساعت مختلف در اینجا حاضر شدند، تشکر کنم. اما بگذارید من هم چیزی بگویم من اعتقاد دارم که این نشست ها نقاط خوب و مثبتی برای سرمربیان خواهند داشت. این نشست ها استرس از روی مربیان را بر می دارد. دیگر خبرنگاران هر دقیقه به سرمربیان زنگ نخواهند زد و آنها با حضور در نشست خبری خودشان را راحت می کنند و با آرامش بیشتری تیم را هدایت می کنند.

در پایان مجید صالح گفت: من چهار الی پنج بازی به جای سرمربی در نشست های خبری حاضر شده ام و از قانون اطلاعی نداشتم. از آقای بهمنی می خواهم تا نسخه ای از این قانون را به ما بدهد.

بعد از این صحبت صالح نشست خبری این بازی آغاز شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.