پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شلاق های عابدزاده به جزای نقدی بدل شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: دادگاه تجدید نظر ، 50 ضربه شلاق احمدرضا عایدزاده را به یک میلیون جزای نقدی بدل کرد.

احمدرضا عابدزاده که به دلیل مصاحبه علیه پزشک اسبق خود به 50 ضربه شلاق از سوی دادگاه مطبوعات محکوم شده بود ، حالا به حکم دادگاه تجدید نظر و درحالی که خارج از ایران به سر می برد باید یک میلیون تومان به شاکی پرداخت کند. با این وجود گلر سرشناس فوتبال ایران این مجازات را عادلانه نمی داند و می گوید عملی که سال ها قبل روی پایش انجام داده با موفقیت همراه نبوده و باعث مشکلاتی عدیده در زندگی او شده و دلیل این نقص را اشتباه پزشک خود می داند. چیزی که البته ارتباطی با دادگاه او پیدا نمی کند و قضات پرونده در مرحله بدوی و تجدید نظر تنها به حرف های او در یک مصاحبه استناد کرده اند و این حکم را برای الفاظی که عابدازده درباره پزشک خود استفاده کرده حکم داده اند. سال قبل بود که عابدزاده به دلیل مصاحبه اش درباره دکتر مددی اولین جراح خود ممنوع الخروج شد . او در آن زمان به 50 ضربه شلاق محکوم شد اما پس از اعتراض این حکم 50 ضربه شلاق به یک میلیون جزای نقدی تبدیل شده و چون عابدزاده این پول را پرداخت نکرده با خواست شاکی و پیگیری او حساب بانکی عابدزاده مسدود شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.