پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محرم نویدکیا به بازی با استقلال می رسد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: محرم نویدکیا با طی دوران مصدومیت بازوبند کاپیتانی سپاهان را برابر استقلال می بندد.

محرم نویدکیا که چند هفته ای آسیب دیده بود برای بازی سپاهان با استقلال آماده است. کاپیتان اصفهانی ها که بازی برگشت تیمش با الاهلی را از دست داده بود بعد از طی مراحل درمانی برای بازی با استقلال آماده است. خوروش سرپرست سپاهان در این باره به خبرآنلاین می گوید:« محرم برای بازی آماده است و در صورت صلاحدید کادرفنی در این بازی مهم برای ما به میدان می رود. محرم مثل همیشه با تلاشی ویژه خود را برای این بازی مهم آماده کرده است.»

استقلال و سپاهان ساعت 19 عصر دوشنبه بازی فینال لیگ برتر را برگزار می کنند و برنده این بازی به احتمال فراوان قهرمان لیگ امسال خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.