جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جدایی پزشک دهکده از چهارمین همسر خود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سینما خبر: جین سیمور بازیگر نقش بیاد ماندنی دکتر کوئین در سریال تلویزیونی پزشک دهکده پس از بیست سال زندگی مشترک از همسرش جیمز کیچ جدا شد.

دیلی میل گزارش داد آنها در چند سال گذشته دچار اختلافات شدیدی شده بودند و تنها موضوعی که موجب شده بود زندگی مشترک آنها ادامه داشته باشد فرزندانشان بوده است.

جدایی پزشک دهکده از چهارمین همسر خود

سیمور تاکنون چهار بار ازدواج کرده است. همسر اول او مایکل آتنبروگ فرزند بازیگر معروف انگلیسی ریچارد آتنبروگ(73-1971)، جفری پلانر(78-1977)، دیوید فلین(92-1981)، و جیمز کیچ(2013-1993) هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.