جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت آپارتمان‌ های کوچک در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: با گذشت حدود دو هفته از عید نوروز قیمتها نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است و واحدها به همان قیمتی که در بهمن ماه افزایش یافته بود خرید و فروش می شود.

بازار مسکن با گذشت حدود دو هفته از تعطیلات عید با نوسانی روبرو نبوده است و قیمتها با همان نرخ سال گذشته از سوی مالکان تعیین می شود. البته از نگاه فعالان بازار، خرید و فروش واحدهای مسکونی هنوز به طور رسمی آغاز نشده است.

در واقع از بهمن ماه سال گذشته که افزایش قیمت مسکن به اوج خود رسید، خرید و فروش های مسکن با رکود بیشتری همراه شد و قیمتها بیش از حد تصور کارشناسان و حتی مسئولین دولتی بالا رفت اما به نظر می رسد که در حال حاضر قیمتها به همان روال سابق تعیین می شوند.

اما در این مدت بخش زیادی از متقاضیان که پس انداز خود را به رقم قابل توجهی برای خرید خانه رسانده بودند دوباره از بازار مسکن حذف شدند و به گفته یکی از فعالان اقتصادی، افزایش قیمت مسکن بیش از حد توان خرید اغلب متقاضیان بوده است؛ به همین جهت متقاضیان کمتری به بنگاه های املاک مراجعه می کنند.

این فعال بازار مسکن اعلام می کند که وقتی خریداران برای خرید خانه مراجعه می کردند هرروز از سوی مالک قیمت بالاتری تعیین می شد که در نهایت افزایش قیمتها موجب شد این دسته از متقاضیان از خرید مسکن منصرف شوند ؛ در نتیجه امسال هم در بازار اجاره بها حضور داشته باشند.

گرچه مسئولان دولتی پیش بینی می کردند که با افتتاحهای مسکن مهر، قیمتها در شهر تهران و دیگر کلانشهرها کنترل خواهد شد اما با گذشت حدود دو سال از ساخت وسازهای دولتی و تحویل حدود یک میلیون واحد مسکونی نه تنها قیمتها کاهش نداشت بلکه با افزایش هم روبرو شد.

قیمت آپارتمان های زیر 42 مترمربع در تهران

براساس گزارش میدانی خبرنگار ما آپارتمان های 41 و 81 متری و نوساز با انباری و پارکینگ در اتوبان محلاتی با قیمتهای 155 و 275 میلیون تومان به فروش می رسد و برای واحدی 45 متری در فرمانیه یک خوابه و نوساز، قیمت 355 میلیون تومان تعیین شده است.

یک دستگاه آپارتمان 42 متری با عمر دو ساله در خیابان کرمان با تمامی امکانات متری 4 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد و واحد دیگری در نامجو کاوه با متراژ 43 مترمربع متری 3 میلیون و 450 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

برای آپارتمانی 42 متری و نوساز در یادگار - امام خمینی هر متر مربع 3 میلیون و 600 هزار تومان قیمت تعیین شده است و واحدی به مساحت 45 مترمربع در مرزداران با عمر 140 ساله و انباری به قیمت 220 میلیون تومان به فروش می رسد.

واحدی 41 متری در نواب سینای شرقی نوساز، 137 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و آپارتمان دیگری در شهران به مساحت 45 متر نوساز با پارکینگ 257 میلیون تومان به فروش می رسد.

یک دستگاه آپارتمان در مولوی ایستگاه سعادت به مساحت 44 متر با قیمت 99 میلیون تومان به فروش می رسد و واحدی در مختاری شرقی با مساحت 42.5 مترمربع با عمر 3 ساله با 82 میلیون تومان نقد و 20 میلیون تومان وام قیمت گذاری شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.