چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شرط آمریکا برای مذاکره با کره شمالی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: وزیر خارجه آمریکا در دیدار با مقامات ژاپنی در «توکیو» تأکید کرد که در صورتیکه کره شمالی در راستای تعهدات بین المللی اش گام جدی بردارد، واشنگتن حاضر است با این کشور وارد مذاکره شود.

«جان کری» در ادامه تور 10 روزه خود روز گذشته وارد «توکیو» پایتخت ژاپن و با مقامات این کشور وارد گفت وگو شد.

وی در این سفر تأکید کرد: «ایالات متحده همچنان آمادگی مذاکرات واقعی و جدی درباره خلع سلاح اتمی را دارد، اما بار مسوولیت بر دوش پیونگ یانگ است.»

کری افزود: «کره شمالی باید گام های جدی بردارد تا نشان دهد که به تعهدات بین المللی اش که قبلا برعهده گرفته است، عمل می کند.»

وزیر خارجه آمریکا در شرایطی از مذاکره با پیونگ یانگ صحبت به میان آورده است که کره شمالی چندی پیش تهدید به حمله نظامی کرده و برخی گزارش ها نشان می دهد که قصد دارد به زودی آزمایش موشکی تازه ای انجام دهد.

برخی گزارش ها حاکی از آن است که کره شمالی احتمالاً همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت یکصد و یکمین سالگرد تولد «کیم ایل سونگ»، اولین رهبر کره شمالی، این آزمایش موشکی خود را انجام دهد.

جان کری روز گذشته از رهبر 29 ساله کره شمالی خواست که برای خاتمه دادن به بحران جاری وارد مذاکره شود زیرا کره شمالی اخیراً آمریکا و کره جنوبی را تهدید به جنگ اتمی کرده است.

کری پیش از ورود به ژاپن از کره جنوبی و چین دیدار کرد و با مقامات آن کشور ها درباره بحران کره شمالی مذاکراتی انجام داد.

وزیر خارجه آمریکا در این سفرهای خود تأکید کرد که تمامی این کشور ها در تلاش هستند که شبه جزیره کره را به منطقه ای عاری از سلاح های هسته ای تبدیل کنند و نقش چین در کمک به حل بحران کره شمالی را «بسیار جدی» دانست.

کری همچنین تأکید کرد که آمریکا از منافع خود و متحدانش در مقابل هر گونه حمله ای دفاع می کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.