پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اهدای عالی‌ ترین نشان بنین به احمدی‌ نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: عالی ترین نشان ملی کشور آفریقایی بنین از سوی رییس جمهور این کشور به محمود احمدی نژاد اعطا شد.

عالی ترین نشان ملی کشور بنین شب گذشته در ضیافت شام رییس جمهور این کشور آفریقایی به احمدی نژاد اهدا شد.

احمدی نژاد در این مراسم با ابراز خرسندی از سفر به بنین اظهار کرد: ما دو دولت و دو ملت همراه با آرمان های مشترک هستیم و صلح، پیشرفت و امنیت را برای همه می خواهیم.

رییس جمهور با بیان اینکه "ما عدالت، آزادی و کرامت را برای همه دولت ها و ملت ها خواهانیم"، افزود: معقتدیم که اساس ارتباط بین دولت ها و ملت ها باید بر مبنای احترام، عدالت و محبت باشد و جهان نیازمند نظمی بر پایه این اصول است و من مطمئنم که حق، عدالت و کرامت انسانی در دنیا مستقر می شود.

وی در ادامه، مذاکرات بین هیات های دو کشور ایران و بنین را فشرده و سازنده عنوان کرد و گفت: مطمئنیم که همکاری های ما در سطوح دوجانبه، بین المللی و منطقه ای گسترش می یابد. از ملت و دولت بنین به خاطر اعطای این نشان تشکر می کنم. این کار نشانه دوستی عمیق و پایدار بین دو دولت و ملت است.

رییس جمهور در پایان اظهار کرد: به امید برپایی صلح، عدالت و رفاه برای تمام ملت ها. ایران و بنین و آفریقا همیشه برای ساختن دنیای بهتر در کنار هم خواهند بود.

در این مراسم رییس جمهور بنین نیز خطاب به احمدی نژاد گفت: برای قدردانی از فعالیت هایتان، عالی ترین نشان کشور بنین را به شما اهدا می کنم.

وی با اشاره به دیدارهای انجام شده بین مقامات دو کشور اظهار کرد: در دیدارهایی که هیات های دو کشور و همچنین روسای جمهور با یکدگر داشتند صحبت های مفصلی درباره مسائل منطقه ای و بین المللی انجام شد و مذاکرات از کیفیت بالایی برخوردار بود.

رییس جمهور بنین تصریح کرد: ایران یک قدرت منطقه ای است و می تواند در جهت برقراری صلح و ثبات در عرصه بین المللی و جهانی سهم عمده ای داشته باشد.

در این مراسم، رئیس مجلس و رئیس قوه قضاییه بنین، تعدادی از مقامات این کشور و هیات ایرانی همراه رییس جمهور نیز حضور داشتند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.