چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زنان شاغل شادتر از مردان شاغل هستن ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مطالعات جدید درخصوص سبک های زندگی در 34 کشور جهان نشان می دهد که زنان شاغل در مقایسه با مردان شاغل شادتر و کمتر دارای استرس هستند.

مردانی که در پیشرفته ترین کشورهای جهان زندگی می کنند، ساعات بیشتری کار می کنند و دستمزد بیشتری نیز دریافت می دارند، اما به نظر می رسد که بیشتر در معرض خطر قرار دارند و دارای امید به زندگی پایین تری هستند.

زنان از لحاظ شاد بودن نمره بیشتری را در این مطالعه کسب کردند، این در حالی است که آن ها با میانگین دو ساعت و نیم، روزانه دو برابر مردان در امور خانه داری فعالیت دارند.

«شاخص زندگی بهتر» آنلاین متعلق به «سازمان توسعه و همکاری اقتصادی» تندرستی را بر اساس مولفه هایی از قبیل سلامت، شغل، جامعه، تحصیلات، امنیت و "تعادل زندگی" اندازه گیری می کند.

هم اکنون محققان حاضر در پروژه کنونی، سن، جنسیت و کشور را نیز به این مولفه ها افزوده اند.

یافته های آن ها نشان می دهد که بریتانیا دوازدهمین کشور شاد در میان این کشورهاست و جلوتر از فرانسه و آلمان، اما عقب تر از استرالیا و امریکا قرار دارد. امریکا در رده نخست و استرالیا در رده سوم جای دارند. در این مطالعه ترکیه در رده آخر جای گرفت.

زنان در 34 کشور نمونه موردی، به طور متوسط هر روز 279 دقیقه را به خانه داری و مراقبت از فرزندان یا سالخوردگان اختصاص می دهند، این در حالی است که مردان 131 دقیقه را به انجام این امور می گذرانند.

در این 34 کشور، 72 درصد مردان و 59 درصد زنان شاغل بودند و این ارقام شامل کارهای پاره وقت نیز می گردد.

همچنین مشخص شد که مردان اندکی سالم تر از زنان هستند، اما دارای امید به زندگی کوتاه تر (حدود شش سال کمتر) هستند.

به گفته محققان، درست است که مردان بیشتر از زنان کار می کنند و دستمزد بیشتری نیز دریافت می دارند، اما به نظر می رسد بیشتر قربانی یورش یا قتل هستند، درحالیکه زنان مدت طولانی تری زندگی می کنند و دارای شبکه های اجتماعی قوی تری هستند؛ با این حال زنان در اواخر عمر بیشتر در معرض فقر قرار دارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.