جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کی روش چرا اینقدر در مسافرت است؟! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کارنامه کارلوس کی روش در تیم ملی ایران هر چند ویژه نبوده و به خاطر نتایج نه چندان درخشان تیم ملی است که خرداد به جهنمی برای ایران تبدیل شده است اما سوال در مورد سفرها شاید آخرین سوالی است که او باید پاسخ دهد.

سرمربی تیم ملی در طول نزدیک به 2 سال قراردادش بارها برای دیدن بازیکنان اروپایی سفر کرده و حاصل آن را هم می شود در ترکیب اصلی تیم ملی دید. فهرستی که گاه و بیگاه از نزدیکان سرمربی تیم ملی منتشر می شود به خوبی نشان می دهد که او جست و جوی ویژه ای برای تیم ولی داشته.

کی روش چرا اینقدر در مسافرت است؟!

دلیل اصلی حضور کی روش در ایران می تواند برگزاری تمرینات باشد که فعلا تعطیل است و غیر از آنها تنها کار او دیدن بازی های بازیکنانش در لیگ برتر است. پروژه ای که به نظر می رسد از نظر سرمربی تیم ملی تمام شده. او در مدت اخیر آشنایی کامل روی بازیکنان ایرانی پیدا کرده و می داند اگر 22 بازیکنش هم مصدوم شوند، باید کدام بازیکنان را به جایشان دعوت کند.

در تمام این مدت، قراردادی که فدراسیون فوتبال با کی روش بسته با هدف اولیه صعود به جام جهانی بوده و نه حضور تمام مدت در ایران. حالا او با حضور در کشورهای اروپایی در مدت قراردادش برای صعود به جام جهانی تلاش کرده و این غیبتش در ایران کاملا قابل توجیه است.

البته این به معنی دفاع از عملکرد کارلوس کی روش نیست چون او تا به امروز نتیجه لازم را کسب نکرده اما به هر حال انتقادی که این روزها متوجه سرمربی تیم ملی شده به هیچ وجه منطقی نیست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.