چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دانیل داوری نیمکت نشین شد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

3 گلی که این دروازه بان در بازی حساس با هرتا دریافت کرد باعث شد تا «تورستن لیبرنت» او را روی نیمکت بنشاند و دروازه بان دومش را به میدان بفرستد. برانشواگ در غیاب دروازه بان ایرانی اش 2- یک برنده این بازی شد.

همزمانی نیمکت نشینی داوری با دعوت او به تیم ملی ایران یکی از نکات جالبی است که در مورد این دروازه بان وجود دارد. مطرح شدن نام داوری برای جانشینی رحمتی و پوشیدن پیراهن شماره یک تیم ملی او را زیر ذره بین ایرانی ها قرار داده. از آن زمان اما سیر نزولی این دروازه بان هم شروع شده است.

دانیل داوری نیمکت نشین شد!

تورستن لیبرنت در مورد دلیل بازی دادن به این دروازه بان به کیکر گفت: «او به قدری در تمرینات پرفشار ما خوب بود و عملکرد قابل قبولی داشت که من از بازی دادن به او نترسیدم. او هم عملکرد خوبی داشت و از میدان دادن به او پشیمان نشدم.» اما سوال این است که آیا این تغییر درون دروازه برانشواگ لازم بود؟ دانیل داوری در بازی مقابل هرتا عملکرد خیلی بدی داشت. هفته گذشته نمره خیلی بدی از کیکر گرفت. او بدترین عملکردش را در نیم فصل دوم داشت. تورستن لیبرنت تاکید کرده که برای فصل آینده نیاز به دروازه بان جدید دارند: «ما مطمئنا فصل آینده یک دروازه بان جوان و آینده دار نیاز داریم و به فکر جذب آن هستیم.»

با این برد برانشواگ و تساوی هرتا اختلاف امتیاز این دو تیم به 2 رسید و هرتا همچنان صدر را در اختیار دارد. یاران داوری 5 هفته فرصت دارند تا جایگاه قبلی خود را از حریف مقتدرشان پس بگیرند، اتفاقی که شاید در غیاب داوری بیفتد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.