چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تولید برنامه 90 متوقف می شود؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه ورزش در مدت زمان کوتاه از افتتاحش، با پخش مستقیم مسابقات فوتبال مخاطبان زیادی کسب کرده و به نوعی باعث ریزش مخاطبان تلویزیونی از شبکه 3 به سمت شبکه ورزش شده است. به این خاطر مدیران شبکه 3 سیما در رقابت با این شبکه نوظهور تصمیم گرفته اند مانع از حضور مجریان و تهیه کنندگان ورزشی خود در شبکه رقیب شوند.

به همین دلیل با عادل فردوسی پور و عوامل دیگر این برنامه صحبت کرده اند و شرط گذاشته اند در صورتی که برای شبکه ورزش برنامه تولید کنند، حق حضور در برنامه های شبکه 3 را نخواهند داشت.

پیش از فردوسی پور، رضا جاودانی هم برنامه ای با عنوان «آن سوی نیمکت» داشت که به تهیه کنندگی و مجری گری خودش روی آنتن می رفت، گفته می شود به او هم تذکر داده شده که از این به بعد حق ندارد برنامه جدیدی برای این شبکه تولید کند. جواد خیابانی هم در حال تهیه برنامه ای بود که با توصیه مدیران شبکه 3 از این کار منصرف شد.

به چندین نفر دیگر از مجریان و برنامه سازان هم چنین موضوعی به شکل های مختلف گفته شده است. به دانه درشت ترها با مذاکره و کوچکترها هم با تهدید و خط و نشان کشیدن اعلام کرده اند که آنهایی که در شبکه 3 تصویر داشته اند، حق ندارنددر شبکه ورزش هم تصویر داشته باشند.

گفته می شود جز فردوسی پور، جاودانی و خیابانی چهره های سرشناس دیگری مثل مزدک میرزایی، بیژن خراسانی، پیمان یوسفی، محمدرضا احمدی، محمد میثاقی و بهزاد کاویانی چهره هایی هستند که با این ممنوعیت روبرو شده اند. این تصمیم مدیران شبکه 3، به نوعی آشکار شدن جنگ رسانه ای با شبکه ورزش است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.