يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: استقلال – سپاهان؛ جام را ببوس! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

استقلال – سپاهان؛ ساعت 19 ورزشگاه آزادی

استقلال امشب در آزادی میزبان سپاهان است. پیروزی در این بازی فینال گونه استقلال را به قهرمانی لیگ نزدیک می کند. قلعه نویی در بازی با گهر به چند بازیکن اصلی اش استراحت داد تا تیمش با آمادگی بیشتری پا به این بازی بگذارد.

استقلال با همین وضعیت گهر را در ورزشگاه خالی از تماشاگر برد تا هم به صدر جدول برگردد و هم بار روانی سنگین شکست مقابل الهلال را کم کند. اختلاف یک امتیازی سپاهان و استقلال حساسیت بازی را به اوج رسانده است. اگر این بازی مساوی تمام شود، سرنوشت قهرمانی در دست استقلال باقی می ماند ولی برد سپاهان، شانس استقلال را تا حد زیادی کم می کند.

وضعیت

استقلال علاوه بر لیگ، در لیگ قهرمانان آسیا هم صدرنشین است و نمی تواند تمام تمرکزش را روی این بازی بگذارد. اما کار سپاهان در آسیا تقریبا تمام شده است. آنها برای صعود از گروه به معجزه نیاز دارند و به همین دلیل ترجیح می دهند بی توجه به بازی های آسیایی، تمام انرژیشان را خرج بازی با استقلال کنند.

جباری – ابراهیمی و نویدکیا - نکونام

برنده جنگ های میانه میدان می تواندب رنده بازی هم باشد. دو هافبک خلاق در دو تیم روز سختی را در مقابل هافبک های دفاعی حریف دارند. جباری و نویدکیا در بازی جام حذفی نمایش قابل توجهی نداشتند و توسط هافبک های حریف تقریبا از جریان بازی خارج شدند. اگر این اتفاق بیفتد، شاید باز هم خلعتبری تعیین کننده نتیجه بازی باشد. اگر او در فرم خوبی باشد، استقلالی ها روز سختی خواهند داشت.

سوژه

استقلال در بازی مقابل گهر بدون تماشاگر بازی کرد و پیروز شد. صالح در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: «در غیاب تماشاگران آرامش روانی داشتیم.» با این اظهار نظر صالح مشخص نیست هواداران استقلال باید به ورزشگاه بیایند یا اینکه به خاطر کمک به تیمشان در خانه بنشینند و بازی را از تلویزیون ببینند.

تاریخچه

استقلال و سپاهان تا امروز 60 بار مقابل هم بازی کرده اند. سهم سپاهان 25 برد و سهم استقلال 21 برد است. دو تیم 14 بار هم با هم مساوی کرده اند اما در تاریخ لیگ برتر، در 23 بازی هر دو تیم 8 بار پیروز شده اند و 7 بازی هم با نتیجه مساوی تمام شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.