جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ربات انسان نمای ایرانی رونمایی شد +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واحد مرکزی خبر: نخستین ربات انسان نما هوشمند بلند قد ایرانی امروز در اصفهان رونمایی شد.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان گفت : این ربات انسان نما با ارتفاع یک متر و 35 سانتی متر از ویژگی هوش مصنوعی برخوردار است.

نجفی افزود : این ربات هوشمند در مدت یک سال ونیم با حدود 200 میلیون ریال هزینه طراحی و ساخته شده است.

ربات انسان نمای ایرانی رونمایی شد +عکس

وی کاربرد این ربات انسان نما را در محلهایی که برای انسان خطر دارد دانست و افزود: بینایی هوشمند و تشخیص هوشمندانه محیط اطراف از دیگر ویژگیهای این ربات بلند قد است.

مبتکر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان افزود : نخستین ربات هوشمند بلند قد ایرانی با مشارکت تیمی 8 نفره شامل محمدرضا محدث کسایی ، محسن طاهری ، محمد رحیمی ، علی احمدی ، احسان شهری ، زمانی ، یوسف گرامیان نژاد و سامان صراف به سرپرستی آقای دلشاد از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر این دانشگاه طراحی و ساخته شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.