چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات جدید از حادثه شهربازی ائل‌ گلی تبریز ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: ناظر سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: قطع برق دلیل حادثه دیشب شهربازی پارک ائل گلی تبریز بوده است.

قادر علی پور پرویزیان اظهار کرد: با قطع برق دستگاه سقوط آزاد، در هنگام استفاده از آن و بازگشت برق به شبکه های این دستگاه کفه های حامل استفاده کنندگان با سرعت زیاد به طرف پایین سقوط کردند.

وی با اشاره به اینکه این کفه ها با سطح سیمانی موجود در پایین دستگاه برخورد کردند، گفت: با توجه به سرعت برخورد، دو نفر از هموطنان که در کفه برخورد کننده بودند دچار مصدومیت شده و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافتند.

به گفته پرویزیان مصدومان دو نفر مرد در سنین حدود 26 و 33 ساله بوده اند.

دیشب ساعت 21:37 دو نفر در شهربازی ائل گلی تبریز که سوار بر دستگاه سقوط آزاد شده بودند، سقوط کرده و از ناحیه کمر و ستون فقرات آسیب دیدند و به بیمارستان امام رضای تبریز انتقال یافتند.

براساس این گزارش، بر اثر سقوط یک خانواده سه نفره از چرخ و فلک شهربازی ائل گلی در یکم آبان 1391 نیز 2 تن کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند.

ساسان فرشی مدیر کل استاندارد آذربایجان شرقی سال گذشته اعلام کرده بود، تجهیزات مورد استفاده در پارک ائل گلی تبریز، در پانزدهم مرداد 91 از شرکت استاندارد ایران، گواهی بازرسی اخذ کرده و دستگاه های مشغول به کار در پارک ائل گلی تبریز، استانداردهای لازم را اخذ کرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.