جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

برترین ها: شما مقابل كودكان تان مسئولید حتی پیش از تولد! این مسئولیت هم بسیار فراتر از تامین خواب و خوراك كوچولوهای نازنین است. شما در برابر پرورش روح و روان آن ها مسئولید. این شمایید كه باید از كودكان تان فرزندانی موفق، توانمند و با اراده بسازید. كودكانی كه خلاقند و سرشار از اعتماد به نفس.

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

كتاب های پیشنهادی به شما پدران و مادران جوان می آموزند كه چطور از روح و روان فرزندان تان مراقبت كنید...

انگیزه و یادگیری

نویسنده: ام.اش

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:1950 تومان

كتاب انگیزه و یادگیری، اصول اساسی انگیزه و یادگیری را در بر می گیرد. بر همین اساس نویسنده در آن تلاش كرده تا با ارائه تئوری های مختلف درك عمیق تری از انگیزه، ارتقا و بهبود مهارت های یادگیری برای خوانندگان فراهم كند. از آنجا كه انگیزه و یادگیری تنها در یك محیط مناسب ظهور پیدا می كند در این كتاب از چگونگی ایجاد این محیط مناسب برای رشد و پرورش انگیزه ها و یادگیری در كودكان در حال رشد صحبت شده است.

كاردستی های خلاق

نویسنده: آزاده حكیمی

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت: 2500 تومان

مادران و پدران اولین و مهم ترین بسترسازان رشد و بالندگی فرزندانند. والدین و سپس مربیان و معلمان می توانند با توجه و حوصله با کودک و نوجوان خود همراه شوند و با نگاهی دوباره به وسایل قابل بازیافت و هر وسیله در دسترس، زمینه ساخت بهترین کاردستی های نو و خلاق را فراهم کنند. این كتاب با زبانی ساده به همه پدران و مادران و حتی مربیان می آموزد كه چطور با استفاده از این ابزار خلاقیت فرزندان خود را شكوفا كنند.

ارزشیبابی توصیفی

نویسنده:سوزان بروكهارت

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:2300 تومان

در فرآیند آموزش، بازخورد والدین به كودكان نقش بسیار مهمی در یادگیری او دارد. این بازخورد حامل پیامی است كه در ذهن كودك نقش می بندد و به او القا می كند كه از نظر والدین،یادگیری چه چیز مهمی است. این كتاب با ذكر شواهد، این نكته مهم را به خوبی روشن كرده است كه ارائه  بازخورد مؤثر به كودكان مهارت كلیدی در فرِآیند آموزش و قلب ارزش یابی توصیفی است كه والدین باید مهارت اجرای آن را كسب كنند.

توان بخشی كودكان

نویسنده:دكتر طلعت ا...یاری

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:900 تومان

این كتاب نتیجه تجربه والدین در برخورد با كودكانی است كه از نظر جسمی یا ذهنی با مشكل روبه رو هستند. این تجارب با عقاید متخصصان این رشته در مورد كم توانی نیز همراه شده است. در این كتاب می خوانید قبل از این كه بیاندیشیم كودكان كم توان چه كارهایی می توانند بكنند، باید ببینیم قادر به انجام كدام كارها هستند و قدم به قدم با آن ها پیش برویم...

پسرتان را در پیشرفت  تحصیلی كمك كنید

نویسنده: گری ویلسون

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:3500 تومان

این كتاب به شما می گوید كه چطور می توانید استعدادها و توانمندی  های بالقوه پسران بازیگوش تان را بشناسید و آن ها را به فعل در آورید. در فصل های مختلف این كتاب برخی از مهم ترین موانع پیشرفت تحصیلی پسران شناسایی شده و توضیح داده شده كه چطور می توانید آن ها را از سر راه بردارید. همچنین به موانعی اشاره شده كه به نظر نویسنده والدین می توانند در برداشتن آن ها تاثیر زیادی داشته باشند.

چگونه فرزندان خود را به خواندن ترغیب كنیم؟

نویسنده: روی بلج فورد

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:2000 تومان

این كتاب شامل صدها سرگرمی است كه كودكان طی آن ها با بازی به خواندن می پردازند و ضمن سرگرمی با واژه های مختلف آشنا می شوند. نویسنده این كتاب تلاش كرده تا با ارائه راه كارهای مناسب به والدین بیاموزد كه چطور در خانه محیطی ایجاد كنند كه در آن كتاب دوست خانواده باشد، «خواندن» سرگرمی مطلوبی باشد و زمینه های كنجكاوی و تخیل رشد در محیط خانه فراهم شود...

فرزند خود را برای ورود به مهد آماده كنیم

نویسنده: فرحناز مددی

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:1000 تومان

این کتاب با زبانی ساده و قابل درک و با در نظر گرفتن گوناگونی خانواده ها و فرهنگ ایران، به موضوع آماده کردن فرزندان برای ورود به مهدکودک که بنیان آموزش و پرورش است، می پردازد. در این کتاب، به اهمیت احساس کودک در نخستین روز ورود به مهد، ضرورت برخورد صادقانه مربی با او، تصمیم گیری درست والدین برای انتخاب سن و زمان مناسب فرستادن کودک خود به مهد، دلایل فرستادن او به مهد کودک، آماده کردن او برای این تحول بزرگ، ویژگی های مهد کودک خوب و... پرداخته شده است.

مفهوم قاطعیت در رفتار با فرزند چیست؟

نویسنده: فرحناز مددی، مریم احمدی شیرازی

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:1500 تومان

چگونه می توانیم به درستی یا نادرستی حرف یا عقیده ای پی ببریم؟ کتاب «رفتار قاطعانه...» با پرسش هایی بنیادین از این دست از والدین و مربیان و تمام کسانی که با کودکان سر و کار دارند، آغاز می شود و پس از ارائه پاسخ های کوتاه به آن ها، به آسیب های ناشی از نبود قاطعیت در خانواده و ویژگی های والدین قاطع می پردازد و با آوردن نمونه های ساده از زندگی روزانه، به درک مفاهیم و پیشنهادهای ارائه شده کمک می کند.

چگونه می توانیم وقت خوبی را در كنار فرزند بگذرانیم

نویسنده: مریم احمدی شیرازی

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:1300 تومان

پدرو مادر عزیز! شما چقدر برای فرزند خود وقت می گذارید؟ این كتاب با زبانی ساده، راهکارهایی عملی به شما ارائه می دهد تا با بهره گرفتن از فرصت های کوتاه میان کارها و دوندگی های روزانه، با فرزند خود در دوره های مختلف رشد، ارتباط دوستانه، لذت بخش و به دور از امر و نهی، بازخواست و کشمکش برقرار کنید و به آگاهی ها و مهارت لازم برای فرصت آفرینی در این زمینه دست یابید.

جرو بحث با بچه ها قدغن

نویسنده: مایكل نیكولز

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت: 2400 تومان

هیچ چیز بیشتر از جر و بحث با كودكان والدین را به ستوه نمی آورد. این بگو مگو ها از اقتدار والدین می كاهد و اعتبار آن ها را پیش فرزندان شان تضعیف می كند تا جایی كه بچه ها پدر و مادر خود را مانند دشمنانی می بینند كه باید مقابل شان از خود دفاع كنند تا پیروز شوند! این كتاب برای حل این مشكل، مهارت «گوش دادن پویا» را پیشنهاد می دهد. مهارتی كه در آن والدین با گوش دادن دقیق به فرزند خود با او خود همراه می شوند و....

رویكردی نوین در فرزند پروری (از درون به برون)

نویسنده: دانیل سیگل مری هارتسل

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت: 6500 تومان

این كتاب راهنمایی است درباره تربیت كودكان و رفتارشناسی والدین در رابطه با پرورش فرزندان. مباحث این كتاب برگرفته از دستاوردهای نوین دانش روانشناسی در زمینه تربیت و پرورش كودكان است. مولفان كتاب تلاش كرده اند با تركیب مجموعه وسیعی از رشته ها، چارچوب رشدی یكپارچه ای برای درك ذهن، مغز و روابط انسانی پدید بیاورند و با بهره گیری از یافته های نوین زیست شناسی اعصاب و پژوهش های دلبستگی، چگونگی تاثیر مستقیم روابط بین فردی بر رشد و مغز را توضیح دهند.

چگونه فرزندی خلاق داشته باشیم

نویسنده: وین دایر

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت: 5000 تومان

با خواندن این كتاب می توانید با استفاده از هفت روش ساده پیشنهادی دكتر «وین دایر» اعتماد به نفس كودكان خود را هر روز تقویت كنید. می توانید به بچه های كوچكتر محبت كنید آن هم بدون آن كه آن ها را لوس بار بیاورید. ریسك پذیری را در آن ها افزایش بدهید بدون این كه از شكست هراسی داشته باشند. در این كتاب می آموزید كه چطور خشم خود و فرزندان تان را مهار كنید و چطور به فرزندان تان بیاموزید كه دچار اضطراب و هراس از زندگی نباشند.

بازی های آموزشی برای كودكان( از تولد تا 2 سالگی)

نویسنده: سید رضا فلاح چای

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت:1300 تومان

این كتاب در درجه اول برای والدین كودكان، به ویژه مادران و مربیان كودكان از ابتدای تولد تا 2 سالگی تدوین شده است. برای انجام این فعالیت ها به آموزش های خاص و اسباب بازی و تجهیزات ویژه نیاز نیست. هر كدام از این فعالیت ها به این منظور طراحی شده اند كه محركی زمینه ای برای رشد و تحول جسمانی و روانشناختی كودك به روشی متناسب و در یك دوره سنی مشخص باشند.

فرزندان دارای عزت نفس

نویسنده: چری فولر

کتاب های پیشنهادی برای پدر و مادرهای جوان

قیمت: 2000 تومان

در این كتاب به شیوه های عملی برای بالا بردن اعتماد به نفس سالم در کودکان اشاره می شود. شیوه هایی كه با به كار بستن آن ها می توانید به فرزندان تان عزت نفس بدهید و از آن ها افرادی كارآمد و دارای ثبات احساسی بسازید. در این كتاب می خوانید:«اعتماد به نفس در دوران طفولیت شکل می گیرد. با توجه به اهمیت عزت نفس، یکی از مهم ترین وظایف ما، به عنوان پدر و مادر پرورش فرزندانی است که در حد توان برای پرورش خودانگاره قوی و سالم آن ها کوشیده ایم...»

1001 كاری كه بچه ها باید ببینند و انجام دهند

قیمت:4000 تومان

دراین كتاب می خوانید:«هدف از دوران كودكی، آموزش دیدن برای دوره بزرگسالی است. بیش از هزار كار وجود دارد كه هر كودكی نیاز دارد ببیند و انجام دهد تا باور، جرات، مهارت و اطمینان به دست آورد كه بتواند وقتی دوره بزرگسالی فرا می رسد، از خانه برود و مستقل زندگی كند... شما می توانید با استفاده از این كتاب از همان سال های اولیه زندگی فرزندان تان آن ها را برای دوره بزرگسالی آماده كنید.»

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.