يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یک رکورد جدید و خارق‌العاده در دنیای فوتبال ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مشرق: اگر چه بارسلونا برابر پاری سن ژرمن فروغ همیشگی را نداشت ولی ژاوی، هافبک خلاق بارسلونا در ترکیب تیمش شب باشکوهی را پشت سر گذاشت.

بارسلونا و پاری سن ژرمن در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تساوی یک بر یک رسیدند. نتیجه ای که تیم اسپانیایی را به لطف گل زده بیبشتر در خانه حریف به مرحله بعد رساند. در این دیدار ژاوی هرناندس رکوردشکنی کرد. این بازیکن در بازی برابر پاری سن ژرمن 96 پاس داد که همه آنها درست بود. به این ترتیب ژاوی موفق شد یک رکورد جدید و خارق العاده را در دنیای فوتبال رقم بزند.

اگر چه مسی با ورودش به زمین زمینه ساز گل تساوی بارسلونا شد ولی نباید از نقش هافبک 33 ساله آبی -اناری ها به راحتی گذشت. او مثل همیشه نبض بازی را در دست گرفته بود. پاس های خلاقانه ژاوی یکی پس از دیگری به همبازیانش رسید و باعث شد این بازیکن رکورد جدیدی را خلق کند. هیچ بازیکنی در 10 سال گذشته موفق نشده بود مانند ژاوی به این تعداد پاس صحیح در یک بازی برسد.

به گزارش ایسنا، سه سال قبل نیز خاویر زانتی در بازی برابر تاتنهام موفق شد، رکورد 100 درصد پاس صحیح را داشته باشد؛ با این تفاوت که بازیکن آرژانتینی 72 پاس صحیح از مجموع 72 پاس داشت اما ژاوی 96 پاس صحیح از 96 پاس را به ثبت رساند.

فهرست 11 بازیکن با صددرصد پاس های صحیح:

1- ژاوی هرناندس، بارسلونا - پاری سن ژرمن، 2013، 96 پاس

2- خاویر زانتی، اینتر - تاتنهام، 2010، 72 پاس

3- امانوئل ابوئه، آرسنال - پورتو، 2006، 54 پاس

4- لیلیان تورام، بارسلونا - اشتوتگارت، 2007، 50 پاس

5- کریستیانو رونالدو، رئال مادرید - منچسترسیتی، 2012، 50 پاس

6- پائولو وینیسیوس، براگا - گالاتاسرای، 2012، 48 پاس

7- مارتین کاسرس، بارسلونا - بازل، 2006، 48 پاس

8- جان تری، چلسی - وردربرمن، 2008، 47 پاس

9- کریستیانو رونالدو، پورتو - دیناموکیف، 2006، 45 پاس

10- ایوان الگرا، رئال مادرید - رم، 2004، 43 پاس

11- سرخیو راموس، رئال مادرید - دینامو زاگرب، 2011، 43 پاس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.