چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عینکی که برای نابینایان کتاب می‌خواند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: تیم دانشجویی دانشگاه بین المللی فلوریدا یک جفت عینک منحصربه فرد طراحی کرده که می تواند زندگی نابینایان را دستخوش انقلاب کند.

سیستم جدید نابینایان را قادر می سازد در کتابخانه قدم بزنند، یک کتاب را بردارند و آن را بخوانند.

مفهوم Eyetalk این هفته یکی از مفاهیم حاضر در مرحله نیمه نهایی رقابت «رهگیری دانشگاه بین المللی فلوریدا در چالش طرح تجاری میامی هرالد» بود.

استفاده از این جفت عینک چشمی و اجزای سبک وزن آن به کاربران نابینا امکان دسترسی به ماده چاپ شده حین قدم زدن در یک مغازه یا کتابخانه را می دهد.

سیستم جدید که هنوز در مرحله طراحی است، قابل حمل بوده و می تواند بدون اتصال به اینترنت عمل کند.

نسخه های آتی Eyetalk بازار های جهانی را هدف قرار خواهند داد و به کاربران امکان شنیدن اطلاعات به یکی از چندین زبان موجود را می دهد.

عینکی که برای نابینایان کتاب می‌خواند

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.