پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بالاخره مجیدی مصدوم بود یا نه؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجیدی در تمام تمرینات تیمی قبل از بازی با الهلال شرکت داشت و به نظر نمی رسید مصدومیت او آنقدر جدی باشد که حتی در لیست 18 نفره این بازی هم جایی نداشته باشد اما این اتفاق افتاد تا شایعه های مربوط به ناراحتی قلعه نویی از مهاجم محبوب استقلال پررنگتر شود.

مشخص نیست در این سه روز چه اتفاقی افتاد که مصدومیت مجیدی آنقدر خوب شد که توانایی حضور 60 دقیقه ای را در زمین پیدا کرد؟ اما به نظر می رسد حلقه مفقوده این ماجرا را باید در اتفاقات روی سکوها در بازی با الهلال جست و جو کرد.

بازی دو سر برد قلعه نویی با مجیدی

مجیدی در مقابل گهر دورود برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت. درست در روزی که استقلال با رای کمیته انضباطی از حضور تماشاگرانش محروم بود، همان تماشاگرانی که در بازی با الهلال آنقدر مجیدی را تشویق کردند که صدای سرمربی و بازیکنان استقلال درآمد.

شاید قلعه نویی این بازی را بهترین فرصت برای رسیدن به هدفش می دید چون حضور مجیدی اغز ابتدا در ترکیب استقلال یک بازی دو سر برد بود. اگر مجیدی خوب بازی می کرد و گل هم می زد، استقلال پیروز می شد و به صدر جدول برمی گشت و فشار و استرس برای بازی با سپاهان کم می شد. علاوه بر آن تماشاگری هم روی سکوها نبود که فرهاد را فریاد بزند و ماجرای بازی با الهلال تکرار شود اما روی دیگر ماجرا این بود که فرهاد خوب بازی نکند و گلی هم نزند، اتفاقی که کمابیش افتاد تا حالا خیلی ها در این ماجرا حق را به قلعه نویی بدهند.

مجیدی در این بازی خوب بازی نکرد و فرصتی را برای گل زدن از دست داد که از او بعید بود. او بعد از حدود یک ساعت بازی تعویض شد تا مشخص شود قلعه نویی خیلی از او راضی نیست. حالا قلعه نویی خیلی از او راضی نیست. حالا قلعه نویی می تواند با خیال راحت دوباره مجیدی را روی نیمکت بنشاند و نگرانی بابت اعتراض تماشاگران نداشته باشد.

مجیدی پیش از این یک بار هم در بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل سپاهان تقریبا 65 دقیقه بازی کرده بود. این همان بازی بود که منجر به آن مصدومیت کذایی شد، مصدومیتی که حتی باعث شد مجیدی از زدن پنالتی در این بازی حساس خودداری کند و دلخوری قلعه نویی و ماجراهای بعدی را به دنبال داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.