پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ماجرای ترسناک درمورد ارتباط با ارواح! +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پیک خبر: «اریك» ده سال در شیفت شب آلكاتراز كار كرد. از نظر او بدترین قسمت كار، رفتن به اتاق اعدام با صندلی الكتریكی بود. یك شب او روی صندلی شوك نشست و عكس یادگاری گرفت تا به دوستانش نشان دهد. وقتی فیلم را ظاهر كرد در عكس تصویر صورتی را دید كه از پشت صندلی خیره به او نگاه می كند. او هنوز هم نمی داند آن صورت چه بود. اریك می گوید گاهی اوقات واقعا احساس وحشت می كردم. نگهبان های دیگر داستان هایی درباره اتفاقات آن جا تعریف می كردند ولی من سعی می كردم توجهی به حرف آنها نكنم اما گاهی اوقات احساس ترس اجتناب ناپذیر بود.

«مری مك كلر» دوازده سال است كه در این جزیره كار می كند. او از انزوای آن جا لذت می برد و می گوید «این جا یك محل فانتزی استاندارد برای من است.» با این حال او هم اتفاقات عجیبی را تجربه كرده است. وی می گوید«بارها برایم اتفاق افتاده كه احساس می كردم كسی مرا نیشگون می گیرد. من توضیحی برای آنها ندارم به همین خاطر هیچ وقت در موردشان با كسی حرف نزدم.»

ماجرای ترسناک درمورد ارتباط با ارواح! +عکس

«جان بنر» در دهه پنجاه، چهار سال از عمر خود را در این زندان گذراند این سارق بانك كه هم اكنون در آریزونا زندگی می كند درباره زوزه های باد می گوید «شب ها وقتی با چشمان باز دراز می كشیدم به زوزه باد گوش می دادم. زوزه ای وحشت انگیز بود و انسان احساس می كرد ارواح هم با باد هم نفس شده اند. سعی می كردم عقلم را از دست ندهم هنوز هم هر وقت به آلكاتراز فكر می كنم به یاد بی رحمی هایش می افتم.» هر روز هزاران توریست از جاهای مختلف به آلكاتراز می آیند و از سلول های مختلف آن كه هر یك نام زندانی خود را بر سر در خود دارند دیدن می كنند. وقتی خورشید غروب می كند دیگر كسی از آلكاتراز نمی رود بلكه همه از آن فرار می كنند. جانسون، نگهبان شب، نیز پس از گذراندن شبی در میان زوزه های ارواح كشته شدگان آلكاتراز، صبح روز بعد می گریزد تا چند ساعتی احساس امنیت نماید.

چهره ای در پنجره

من «ریا» هستم و اهل هندوستان می باشم ولی داستانی كه تعریف می كنم در آمریكا و در خانه خاله ام اتفاق افتاد. خاله ام همیشه می گفت در خانه ارواح زندگی می كند ولی من هیچ وقت حرفش را باور نكردم تا این كه آن اتفاق برایم افتاد. روزی كه اولین بار به آن خانه رفتم احساس كردم همه چیز عجیب به نظر می رسد. حس می كردم یك نفر از پنجره به من نگاه می كند. هر بار آهسته به كنار پنجره می رفتم آن را می گشودم و دختر موطلایی ای را می دیدم كه به سرعت فرار می كرد. این اتفاق چندین بار تكرار شد تا این كه موضوع را به خاله ام گفتم. او گفت چهارده سال پیش این خانه متعلق به یك زن و شوهر جوان و دختر پنج ساله شان بود. پرسیدم آن دختر، مو طلایی بود؟ خاله مرا به اتاق زیر شیروانی برد و عكسی از آن خانواده را به من نشان داد. بله آن دختر موی طلایی داشت. مطمئن بودم كه او همان دختركی است كه پشت پنجره می دیدم. شب بعد پنجره اتاقم باز بود. باز هم دختری را دیدم كه به من خیره شده است ولی این بار بهتر می توانستم او را ببینم. چشمانش سیاه سیاه بود یعنی اصلا سفیدی نداشت.

شروع به جیغ كشیدن كردم و به در نگاه كردم وقتی دوباره برگشتم حدود یك سانتی متر با صورت دخترك فاصله داشتم. شروع به دویدن كردم و به اتاق خاله ام رفتم. ولی وقتی در را باز كردم دیدم خاله ام راحت خوابیده است و همان دختر كنارش مثل مرده ها افتاده بود. دقیقا یادم هست كه ساعت پنج صبح بود. خاله ام را تكان دادم و دخترك را به او نشان دادم. دختر در برابر چشمان وحشت زده ما بیدار شد و به من نگاه كرد و گفت «تو مرده ای!» و به سرعت محو شد. از آن به بعد دیگر او را ندیدم ولی هنوز هم نفهمیدم چرا او به من گفت مرده ام.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.