چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شرق تهران لرزید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: زلزله ای به بزرگی 3.0 در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) صبح دوشنبه شهرستان فیروزکوه را لرزاند.

این زمین لرزه ساعت هفت و هفت دقیقه و شش ثانیه صبح دوشنبه 26 فروردین ماه 1392 روی داد که موقعیت مرکز زلزله توسط مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران 35.62 شمالی و 52.85 شرقی گزارش شده است.

زلزله صبح دوشنبه فیروزکوه در عمق 10 کیلومتری زمین با عدم قطعیت مکانی 0.87+/- كیلومتر در جهت شمالی - جنوبی 1.11+/- كیلومتر در جهت شرقی - غربی بوده است.

زمین لرزه امروز استان تهران و سمنان در 16 کیلومتری فیروزکوه، 37 کیلومتری سرخه سمنان، 46 كیلومتری شهمیرزاد سمنان و 131 كیلومتری تهران بزرگ گزارش شده است.

پیگیری خبرنگار ماحاکی از آن است که تاکنون از خسارات جانی و مالی زمین لرزه سه ریشتری صبح دوشنبه در شهرستان فیروزکوه گزارشی ارائه نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.