دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بهترین دانشگاه استرالیا انتخاب شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دانشگاه موناش واقع در شهر ملبورن استراليا به عنوان برترين دانشگاه در استراليا و ششمين دانشگاه برتر دنيا در زمينه داروسازي و داروشناسي انتخاب شد.

اين دانشگاه در رشته پزشكي و دندانپزشكي همواره در صدر در دانشگاه هاي جهان بوده است و ژورنال اختصاصي پزشكي اين دانشگاه يكي از پرفروش ترين ژورنال هاي دانشگاهي جهان محسوب مي شود.

پرفسور ادبايرن روز گذشته با تقدير از دانشكده پزشكي و دندانپزشكي اين دانشگاه، اين افتخار را حاصل نوع آموزش و تدريس و سطح كيفيت تحقيقات و پژوهش در اين دانشگاه عنوان و خاطر نشان كرد: دانشجويان اين دانشگاه در سطح جهاني آموزش مي گيرند.

گفتني است، اين دانشكده با بالاترين درصد بورسيه در اين دانشگاه با دانشكده حقوق ملبورن برابري مي كند.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.