پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مهدی فخیم زاده به سینما باز می گردد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سینما پرس: مهدی فخیم زاده بعد از سال ها فعالیت در تلویزیون قصد دارد با کارگردانی یک فیلم سینمایی به سینما باز گردد. از آخرین ساخته وی در سینما ده سال می گذرد.

مهدی فخیم زاده که به دلیل مشغله های تولید چند سریال تاریخی و پلیسی نزدیک به دو دهه است در تلویزیون مشغول فعالیت است دلایل دوری اش از سینما را اینطور عنوان می کند: خانه اصلی من سینما است. من با سینما کارم را شروع کردم. اما الان اوضاع تولید تعریف ندارد و باید منتظر باشیم تا شرایط مناسب تری به وجود بیاید. ضمن اینکه کار در تلویزیون قواره خاص خودش را دارد. فیلم ساز تکلیف اش با کار مشخص است.

مهدی فخیم زاده به سینما باز می گردد

هر چند فخیم زاده سال گذشته در پی اختلافات شدید تهیه کنندگان و انشعاب و چند دستگی بین آنها در یک نامه سرگشاده رسما خود را کارمند تلویزیون معرفی کرده بود که تا مدت ها قصد بازگشت به سینما را ندارد اما گویا او این روزها دلش برای پرده سینما حسابی تنگ شده است.

مهدی فخیم زاده درباره ی موضوع فیلم جدیدش گفت: بر خلاف سالهای اخیر که بیشتر درگیر ساخت قصه های پلیسی بودم این بار به سراغ یک موضوع طنز رفته ام. قصه ای که با حال و هوای کمدی اش داستان دو رفیق قدیمی را روایت می کند که با هم مشغول خلاف هستند.

به نظر می رسد فخیم زاده برای حضور جدی در سینما عزم اش را جزم کرده است. باید منتظر بود تا اثر جدید خالق « مسافران مهتاب» و « همسر» را ببینیم.

فضای کمدی- اکشنی که فخیم زاده این روزها ذهن اش را به آن معطوف کرده است دنیای جدیدی است که بعد از نزدیک به چهار دهه سعی و خطا در سینما و تلویزیون قرار است به آن ورود کند.

فخیم زاده به عنوان بازیگر در سریال « تکیه بر باد » نیز بازی کرده بود که سال گذشته از شبکه تهران پخش شد. همچنین وی برای حضور در سریال نوروزی «هفت سین» قرار داد بسته بود که در روزهای نخست قراردادش را با این پروژه فسخ کرد.

آخرین ساخته سینمایی مهدی فخیم زاده فیلم سینمایی «هم نفس» بود که در سال 82 تولید شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.