جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چند درصد تولدها و مرگ ها قانونی ثبت می شود؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان ثبت احوال گفت: در حال حاضر ثبت 96 درصد ولادت ها و 94.5 درصد از فوت ها در مهلت قانونی 15 و 10 روزه انجام می شود.

دكتر ناظمی اردكانی صبح دوشنبه در اولین اجلاس روسای ثبت احوال كشورهای عضو سازمان همكاری های اسلامی گفت: این اجلاس به منظور تحقق جهانی امن و بستری مناسب برای هم افزایی تجربیات و ظرفیتها با سازمان كشورهای اسلامی برگزار شده و می تواند زمینه مناسبی برای ارتقاء سطح حكومت مداری در كشورهای عضو سازمان ایجاد كند تا زمینه حكمرانی اسلامی فراهم شود.

وی گفت: تا كنون اجلاسهایی با حضور سازمان همكاریهای اكو و روسا و كارشناسان ثبت احوال عضو این سازمان برگزار شده و دوره های آموزشی این كارشناسان نیز در تهران برگزار شده است. همچنین ثبت احوال ایران اجلاس سفرا و نمایندگان عضو كنفرانس اسلامی را نیز میزبانی كرده است.

رئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به اینكه ثبت وقایع 4 گانه حیاتی، صدور اسناد هویتی، تولید و انتشار آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت از مهمترین ماموریتهای ثبت احوال است گفت: در سالهای اخیر سازمان ثبت احوال فصل نوین سازی خود را تجربه كرده و در این راستا اتقان اسناد هویتی مهمترین اقدامی بوده كه انجام شده است.

به گفته ناظمی اردكانی، كارت هوشمند ملی به عنوان نماد تحول در سازمان ثبت احوال مطرح است كه تسهیل در ارایه خدمات به مردم و تكریم خدمت گیرندگان این كارت صادر خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه در راستای نوین سازی اقدامات مهمی انجام شده است گفت: ثبت 96 درصد ولادت ها و 94.5 درصد از فوتها در مهلت مقرر 15 و 10 روزه از مهمترین اقدامات این سازمان طی سالهای اخیر بوده است.

رئیس سازمان ثبت احوال اظهار داشت: در حال حاضر 80 دستگاه به صورت آنلاین به پایگاه اطلاعات امنیتی سازمان ثبت احوال متصل بوده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست.

به گفته وی، آرشیو الكترونیك اسناد هویتی، تكمیل پایگاه اطلاعات جمعیتی ایران با ضریب بالا، توسعه واگذاری فعالیت به بخش خصوصی، ایجاد دفاتر پیشخوان دولت الكترونیك، ایجاد سامانه تغییر نشانه ثبت الكترونیكی وقایع طلاق و ازدواج، فضازدایی از برخی خدمات ثبت احوال و ... از مهمترین اقدامات سازمان ثبت احوال است.

كاظمی اردكانی با اشاره به اینكه جلب مشاركت اجتماعی و نهادهای مردمی در ثبت وقایع مهمترین اقدام سازمان به شمار می رود گفت: در حال حاضر 53 هزار نماینده در سراسر كشور به عنوان بازوی اجرایی ثبت احوال در ثبت وقایع حیاتی 4 گانه با ما همكاری می كنند.

وی تاكید كرد: صدور كارت هوشمند ملی با حافظه 80 كیلو بایت از دیگر اقدامات سازمان ثبت احوال است كه سعی داریم طی برنامه پنجم توسعه برای تمام مردم این كارت را صادر كنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.