چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مادر مقتول: هر سه برادرم را قصاص کنید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه مردم سالاری: سه برادر که متهم به قتل خواهرزاده خود با اسلحه ساچمه اي هستند، در دادگاه کيفري استان تهران پاي ميز محاکمه قرار گرفتند.

30 مهر سال گذشته يک مورد قتل در حوالي روستاي شکرآباد ورامين به ماموران پليس اطلاع داده شد. تيم پليسي پس از حضور در محل دريافتند، مرد جواني به نام سهراب با شليک گلوله ساچمه اي به قتل رسيده است. در کنار جسد نيز يک قمه وجود داشت که ماموران احتمال دادند مقتول براي دفاع از خود آن را همراه داشته است. پس از بررسي هاي مقدماتي جسد به پزشکي قانوني منتقل شد. کارآگاهان در تحقيقات خود دريافتند، مقتول با دايي هاي خود اختلاف قديمي داشته و آخرين بار هم با آنها قرار ملاقات داشت.

با کشف اين سرنخ سه برادر به نامهاي محسن، سعيد و حسن دستگير شدند که سعيد در بازجويي ها به قتل خواهرزاده اش اقرار کرد. بازپرس نيز با صدور قرار مجرميت براي سعيد به اتهام قتل عمدي و برادرانش به اتهام معاونت در قتل پرونده را به شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران فرستاد. در جلسه محاکمه مادر مقتول براي برادرانش تقاضاي اشد مجازات کرد و گفت : برادرانم به خاطر اختلاف 13 ميليوني پسرم را کشتند و من حاضر به گذشت نيستم.

در ادامه قاضي عبداللهي رئيس دادگاه با تفهيم اتهام به سعيد از او خواست به دفاع از خود بپردازد. متهم به قتل نيز بعد از قرار گرفتن در جايگاه به قضات گفت: سهراب و حسين چندي قبل يک دستگاه لودر را به صورت شراکتي خريدند. اما خيلي زود به مشکل برخورد کردند. سهراب مدعي بود که حسين 13 ميليون تومان به او بدهکار است. روز حادثه سهراب با من تماس گرفت و فحاشي کرد. من هم براي اينکه مشکل را حل کنم با او قرار گذاشتم. همراه برادرانم به محل قرار در ورامين رفتيم. در آنجا سهراب با قمه به طرف ما حمله کرد که من با اسلحه ساچمه اي به او شليک کردم. نمي خواستم خواهرزاده ام را بکشم.

سپس دو متهم ديگر پرونده در جايگاه حاضر شده و به دفاع از خود پرداختند. قضات دادگاه با توجه به دفاعيات متهمان جلسه محاکمه را تجديد کردند تا شاهدان ماجرا در جلسه بعدي محاکمه حاضر شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.