جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شایعات سیاسی درباره کارگردان های مشهور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

حاتمی کیا، فیلمساز تبلیغاتی نمی شود

آنطور که در این گزارش آمده، ستاد مرکزی علی اکبر ولایتی رایزنی های جدی خود را با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان نام آشنای سینمای دفاع مقدس کشورمان انجام داده تا در صورت نهایی شدن حضور ولایتی از ائتلاف 1+2 ساخت فیلم تبلیغاتی او را برعهده بگیرد. خبری که با پیگیری های فراوان در نهایت توسط نزدیکان حاتمی کیا از کذب بودن آن مطلع شدیم.

میری: تکذیب می کنم

براساس این گزارش از ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف نیز خبر می رسد که تیم منوچهر محمدی و محمود رضوی متشکل از کارگردانانی چون مازیار میری و رضا میرکریمی به احتمال زیاد مسئولیت ساخت فیلم تبلیغاتی شهردار تهران را در صورت نهایی شدن حضورش برعهده خواهند گرفت. برای پیگیری این خبر نیز با مازیار میری تماس گرفتیم که ضمن بی اطلاعی از این موضوع به تماشا گفت: «باور کنید من الان از شما می شنوم.

چنین موضوعی اصلا صحت ندارد.» در رابطه با ساخت فیلم تبلیغاتی محمدرضا عارف نیز شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال زیاد مجید سرسنگی مدیر کنونی خانه هنرمندان و مدیر تبلیغاتی ستاد میرحسین موسوی در انتخابات 88 با همکاری یدالله صمدی این مسئولیت را به عهده خواهد گرفت. در این رابطه البته نام رسول صدرعاملی نیز شنیده شده است.

عطشانی: تکذیب یا رد نمی کنم

از سوی دیگر با جدی شدن حضور حسن روحانی و قطعیت عدم حضور هاشمی و خاتمی، شنیده ها از فعال شدن تیم هنری محمدعلی زم با محوریت علی عطشانی برای ساخت فیلم تبلیغاتی دبیر اسبق شورای امنیت ملی حکایت دارد. در تماسی که با علی عطشانی داشتیم این موضوع رد یا تکذیب نشد. عطشانی به تماشا گفت: «اجازه بدهید دو روز دیگر در این باره صحبت می کنیم.»

و در آخر اینکه از ستاد انتخاباتی محسن رضایی نام جمعی از کارگردانان نام آشنای سینمای دفاع مقدس برای ساخت فیلم تبلیغاتی فرمانده سپاه در دوران جنگ تحمیلی و دبیر کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام به گوش می رسد، نام هایی چون محمدحسین لطیفی، انسیه شاه حسینی، علی شاه حاتمی و محمدعلی فارسی که البته به این جمع باید نام پوران درخشنده را نیز افزود.

مسئول روابط عمومی ائتلاف پیشرفت (ائتلاف سه گانه) می گوید:

هنوز نامزد نهایی مشخص نشده که فیلمساز مشخص شود

اما در همین رابطه سینما پرس نیز خبر داد که فریدون جیرانی برای حسن روحانی و محمود رضوی برای ائتلاف دو به علاوه یک فیلم تبلیغاتی می سازند. در این گزارش آمده: «شنیده می شود فریدون جیرانی (که در جلسه معرفی رسمی روحانی به عنوان نامزد انتخابات حاضر شده بود) با حسن روحانی صحبت هایی برای ساخت فیلم تبلیغاتی داشته است.»

از سوی دیگر سید محمود رضوی که در سال گذشته با فیلم دهلیز در جشنواره حضور داشت صحبت هایی با ائتلاف دو به علاوه یک داشته است تا برای این گروه سه نفره شامل باقر قالیباف، غلامعلی حداد عادل و علی اکبر ولایتی فیلم بسازد.

اما قطعا مجتبی توانگر مسئول روابط عمومی ائتلاف پیشرفت (ائتلاف سه گانه) بهترین کسی است که می تواند درباره فیلمسازانی صحبت کند که قرار است برای نامزدهای احتمالی این ائتلاف فیلم بسازند.

توانگر در گفت و گو با تماشا، ضمن رد گزینه هایی مثل ابراهیم حاتمی کیا، محمود رضوی و ... در این باره گفت: «هنوز نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت مشخص نشده که سازنده فیلم آن مشخص شود. ائتلاف پیشرفت هنوز در مرحله کار گفتمانی، هماهنگی و انسجام نیروهاست و برای ساختن فیلم با هیچ کارگردان و فیلمسازی در این زمینه گفت و گویی صورت نگرفته است.»

او در مورد تعیین زمان معرفی سازنده فیلم ائتلاف پیشرفت (ائتلاف سه گانه) گفت: «هر زمان نامزد نهایی ائتلاف برای پیشرفت مشخص شضد با توجه به سلیقه نامزدمورد نظر، رایزنی با فیلمسازان متعهد، انقلابی و متخصص آغاز خواهد شد.»

توانگر در پاسخ به سوالی در مورد انتخاب یک مستندساز برای نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت اظهار داشت: «شاخص ها و معیارهایی برای انتخاب نامزد نهایی ائتلاف مشخص شده است لیکن هنوز زمان تطبیق این معیارها و شاخص ها بر مصداق مشخص نشده، هر زمان که نامزد مورد نظر معرفی شود با توجه به سلیقه و گرایش نامزد نهایی با فیلمسازان مورد نظر، گفت و گو خواهیم کرد ممکن است فیلمساز مورد نظر از میان مستندسازان یا گروه دیگری از فیلمسازان باشد.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.