پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نکاتی برای چیدمان بهتر آپارتمان های کوچک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تخت را پنهان کنید

برای پنهان کردن تخت در آپارتمان های کوچک راه هایی وجود دارد. با استفاده از یک دیوار یا چیز دیگری مانند یک پرده اتاق خواب را از سایر قسمت ها جدا و حریم خصوصی آن را حفظ کنید. برای این کار گزینه های مختلفی وجود دارد که به معماری آپارتمان شما بستگی دارند.

وسائل را با دقت بچینید

نکاتی برای چیدمان بهتر آپارتمان های کوچک

از خود بپرسید کدام وسائل برای آپارتمانتان ضروری هستند و چگونه می توان آنها را به بهترین و موثرترین شکل چید. به عنوان مثال، مبلی که در وسط اتاق قرار گرفته است می تواند به راحتی اتاق را به دو قسمت که هرکدام برای هدفی خاص مورد استفاده قرار می گیرند تقسیم کند. برای جدا کردن اتاق خواب از آشپزخانه می توانید از یک قفسه کتاب استفاده کنید. با این کار این دو بخش از هم جدا شده و می توان برای دو هدف مختلف از آنها استفاده کرد.

بعضی بخش ها را با هم ترکیب کنید

نکاتی برای چیدمان بهتر آپارتمان های کوچک

گاهی جدا کردن بخش های مختلف خانه (با استفاده از یک دیوار، پرده، مبل یا غیره) موجب می شود اتاق شما شلوغ و فشرده به نظر برسد. بنابراین اشکال ندارد اگر بعضی بخش ها را با هم ترکیب کنید. بدین ترتیب فضایی دلباز با کاربردهای مختلف در اختیار خواهید داشت. برای اینکه بتوانید در ذهن خود بخش های مختلف را جدا کنید، از رنگ های مختلف استفاده کنید. بدین ترتیب هم فضا باز می ماند و هم بخش های مختلف از هم جدا دیده می شوند.

از گوشه ها استفاده کنید

نکاتی برای چیدمان بهتر آپارتمان های کوچک

وقتی آپارتمان شما کوچک باشد، لازم است حتی الامکان از تمامی قسمت های آن استفاده کنید. گوشه های خانه می توانند به عنوان محل کار، محل مطالعه یا محل نگهداری اشیا استفاده شوند. می توانید از بالکن ها به عنوان اتاق غذاخوری استفاده کنید و با قرار دادن اشیای متفرقه در گوشه ها، فضایی باز و روشن ایجاد کنید.

جزئیات معماری

نکاتی برای چیدمان بهتر آپارتمان های کوچک

همه آپارتمان های کوچک شبیه به هم نیستند. بنابراین دکوراسیون هر آپارتمان به ویژگی های منحصر به فرد آن بستگی دارد. آنچه مهم است استفاده از تمامی ویژگی های معماری آپارتمان برای بیشینه سازی و بهینه سازی فضای موجود است.

مشورت یا یک کارشناس نیز می تواند به داشتن یک دکوراسیون ایده آل و متناسب کمک کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.