پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نتایج دکتری ساعت 18 امروز اعلام می‌شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون دکتری سال 92 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در ساعت 18 امروز خبر داد.

حسین توکلی اظهار داشت: کارنامه نتایج اولیه دوره های دکتری نیمه متمرکزسال 92 از ساعت 18 امروز دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

وی ادامه داد: از میان 176 هزار و 185 نفر داوطلبی که در جلسه کنکور حاضر بودند، 45 هزار و 106 نفر مجاز شدند که از این تعداد 23 هزار و 234 داوطلب مجاز به انتخاب رشته های تحصلی دوره های روزانه و سایر دوره ها شامل دوره های نوبت دوم، پیام نور، غیردولتی و پردیس خودگردان همچنین تعداد 21 هزار و 872 داوطلب دیگر مجاز به انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی نوبت دوم، پیام نور ،غیردولتی و پردیس خودگردان شدند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، مجازشدگان طی روزهای 29 فروردین تا 1 اردیبهشت ماه مهلت انتخاب رشته دارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.