جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نرخ تورم در تیرماه اعلام شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی نرخ تورم تیرماه سال جاری را 22.9درصد اعلام کرد و گفت: به دلیل افزایش نرخ تورم، اجرای طرح حذف 4 صفر از پول ملی تا سال 93 منتفی است.

ابوالفضل اکرمی در جمع خبرنگاران نرخ تورم تیرماه سال جاری را 22.9 درصد اعلام کرد و گفت: خلاصه نتایج به دست  آمده از شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران بر اساس سال پایه 100=1383 در تیرماه 1391 است.

مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی اظهار داشت: نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به خردادماه 1391 نسبت به دوازده ماه منتهی به خردادماه 1390 معادل 22.4 درصد بوده است.

بانک مرکزی پیش از این، نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به خردادماه سال 1391 را 22.4 درصد اعلام کرده بود.

وی درباره حذف 4 صفر از پول ملی اعلام کرد: طرح بانک مرکزی برای حذف 4 صفر از پول ملی هنوز در دولت بوده و به مجلس ارائه نشده است، به همین دلیل حذف 4 صفراز پول ملی برای سال 93 منتفی است.

مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه اجرای این طرح نیازمند زمان است، گفت: اجرای این طرح نیاز به شرایط با ثبات تر اقتصادی دارد و شرایط اقتصادی در سال جاری با سال های گذشته متفاوت است، زیرا حلقه های تحریم تنگ تر شده است.

اکرمی ادامه داد: اجرای حذف 4 صفر باید با تامل بیشتر و نه عجله اجرایی شود، زیرا نرخ تورم در زمان مطرح شدن اجرای حذف چهار صفر از پول ملی حدود 12 تا 13 درصد بود اما هم اکنون نرخ تورم بیش از 22 درصد است.

نرخ تورم تاثیر زیادی در اجرای این طرح دارد و بر همین اساس، با زمان بندی بیشتری اجرایی می شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.