جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تیراندازی به همسر در بخش مراقبت‌ های ویژه! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 یک مرد 66 ساله آمریکایی همسر خود را که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده بود، هدف گلوله قرار داد.

پلیس ایالت "اوهایو" ی آمریکا اعلام کرد که یک مرد 66 ساله با ورود به بخش مراقب های ویژه بیمارستان شهر "اکرون" در این ایالت، همسر 65 ساله خود را هدف گلوله قرار داد.

پلیس شهر اکرون ساعات اولیه صبح امروز یکشنبه به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد که شرایط این زن در وضعیت بحرانی قرار دارد.

مقامات پلیس همچنین اعلام کرده اند که "جان وایز" همسر این زن قربانی است که روز شنبه و مدت زمان کوتاهی بعد از ساعت 9 بعدازظهر به وقت محلی وارد بیمارستان می شود و به ملاقات همسرش "باربارا" می رود که در بخش مراقبت های ویژه بستری بود؛  وایز در این ملاقات هفت تیر خود را بیرون می آورد و همسرش که 45 سال با او زندگی می کرده است را هدف می گیرد.

بر اساس اعلام سخنگوی این بیمارستان، تنها یک گلوله در این حادثه شلیک شده است.

در ادامه این خبر آمده است که مقامات امنیتی بیمارستان وایز را دستگیر کردند و پلیس نیز اعلام کرد که هیچ فرد دیگری در این حادثه مجروح نشده است؛ درباره انگیزه اقدام این مرد آمریکایی گزارشی منتشر نشده است.

پلیس اعلام کرده است که این مرد آمریکایی به دلیل تلاش به آدم کشی در بازداشت به سر می برد و انتظار می رود که روز دوشنبه هفته جاری (فردا) به دادگاه احضار شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.