مهمترین شب فیلم ها در سال که با دقت و موشکافی برنامه ریزی می شود، به ندرت بی دردسر تمام می شود. وقتی تعدادی بسیار زیادی از بزرگان هالیوود در یک سالن جمع شده باشند، لاجرم برخوردهایی پیش می آید! نگاهی داریم به 10 لحظه به یادماندنی
 
"> لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس
چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 برترین ها: مهمترین شب فیلم ها در سال که با دقت و موشکافی فراوانی برنامه ریزی می شود، به ندرت بی دردسر تمام می شود. وقتی تعدادی بسیار زیادی از بزرگان هالیوود در یک سالن جمع شده باشند، لاجرم برخوردهایی پیش می آید. در اینجا به 10 مورد از بدترین لحظه های مراسم اسکار اشاره می کنیم.

لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

 

10. جیمز فرانکو و آن هاتاوی، مجری های اسکار شدند

جیمز فرانکو و آن هاتاوی هر دو بازیگران بسیار خوبی هستند، ولی در سال 2011 اصلاً مجری های خوبی نبودند. همه آنها را "کسل کننده" و "فوق العاده بد" خواندند و منتقدین هم همین نظر را درباره آنها داشتند. بدترین لحظه آن شب زمانی بود که فرانکو به سبک مرلین مونرو لباس پوشید و تضمین کرد که دیگر هرگز او را به عنوان مجری مراسم اسکار انتخاب نکنند.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

9. جک پالانس به همه نشان داد که می تواند شنا برود.

جک پالانس قبلاً در سال 1992 به دنیا نشان داده بود که بهتر بازیگر نقش مکمل مرد است، بنابراین تصمیم گرفت که قدرت خود را به هنگام گرفتن جایزه اش در مراسم اسکار به رخ بکشد. او از زمانی که در اختیار داشت برای نشان دادن قدرت خود در شنا با یک دست استفاده کرد... و در واقع توانست چند حرکت شنا بزند. سپس سخنرانی عجیب و نامربوطی به آن اضافه کرد.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

8. ساشا بارون کوهن روی سر رایان سیکرست خاکستر ریخت.

در سال 2012، ساشا بارون کوهن در مراسم جوایز آکادمی با لباس شخصیت خود در فیلم "دیکتاتور" ظاهر شد و روی سر مجری معروف فرش قرمز یعنی رایان سیکرست، خاکستر ریخت. مجری "امریکن آیدل" مانند یک حرفه ای عمل کرد و خیلی سریع به مصاحبه های فرش قرمز بازگشت.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

7. راب لو با سفیدبرفی آواز خواند و رقصید.

افتتاح مراسم اسکار 1989 با موسیقی افتضاحی آغاز شد که در آن راب لو در کنار ایلین بومان که مانند سفیدبرفی لباس پوشیده بود، آواز خواند و رقصید. این دو نفر حرفه تهیه کننده یعنی آلن کار را خراب کردند.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

6. مایکل مور در سال 2003 سخنرانی سیاسی کرد.

وقتی مایکل مور در سال 2003 بخاطر فیلم "Bowling for Columbine” برنده جایزه اسکار شد، سخنرانی دریافت جایزه خود را کمی سیاسی کرد. او از این فرصت بر روی صحنه برای انتقاد کردن به سیاست های رئیس جمهور وقت، جرج بوش، استفاده کرد و حضار مراسم که انتظار داشتند او فقط در مورد فیلمش حرف بزند، او را هو کرده و نارضایتی شان را نشان دادند.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

5. جیمز کامرون: من پادشاه دنیا هستم.

در سال 1997، همه ما حداقل کمی از حرف های برجسته لئوناردو دی کاپریو از فیلم "تایتانیک" را به یاد داریم و ظاهراً جیمز کامرون هم همینطور. وقتی که او به عنوان بهترین کارگردان در مراسم اسکار برای دریافت جایزه اش روی سن آمد، ادعا کرد: «من پادشاه دنیا هستم!» این لحظه به عنوان یکی از خودخواهانه ترین لحظه های اسکار در طول تاریخ شناخته شد.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

4.پشت سر دیوید نیون روی سن، مرد عریانی نمایان شد.

در سال 1974، دیوید نیون مجری مراسم اسکار بر روی صحنه بود که مردی کاملاً عریان روی صحنه آمد. نیون که مردی حاضرجواب است گفت: «تقریباً انتظار می رفت که این اتفاق بیفتد.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

3. مارلون براندو جایزه اسکار خود را نپذیرفت.

در سال 1973 مارلون براندو جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم "پدرخوانده" برد، ولی آن را دریافت نکرد. او جایزه اش را رد کرد و در مراسم حضور نیافت. او بجای خود ساشین لیتل فدر را فرستاد تا نارضایتی و مخالفت خود با نحوه نشان دادن بومی های آمریکا در تلویزیون و سینما را ابراز کند.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

2. حضور آنجلینا جولی با برادرش

در مراسم آکادمی سال 2000، آنجلینا جولی با برادرش به مراسم اسکار آمد. محبت بین این دو نفر سوژه عکاسان شد.


لحظات عجیب و غریب مراسم اسکار +عکس

1. سالی فیلد سخنرانی مشهورش را انجام داد.

در سال 1985، سالی فیلد مشهورترین سخنرانی دریافت جایزه اسکار را انجام داد. او روی صحنه فریاد زد: «شما مرا دوست دارید! الان شما مرا دوست دارید!» ما فکر می کنیم او الان از ته دل می خواهد که این حرفش را پس بگیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.