دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تازه ترین تصاویر از فیلم جدید حاتمی‌ کیا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» جدیدترین فیلم ابراهیم حاتمی کیا که به زندگی شهید چمران می پردازد، با ضبط سکانس های شبانه در پاوه ادامه دارد.

تازه ترین تصاویر از فیلم جدید حاتمی‌ کیا

فیلمبرداری فیلم «چ» با حضور بازیگران در منطقه پاوه همچنان ادامه دارد  و ظرف دو روز گذشته «بهزاد عبدی» آهنگساز فیلم برای اینکه با فضای شهر پاوه و فیلم آشنایی بیشتری پیدا کند، سر صحنه فیلمبرداری فیلم حاضر شد.

«بهزاد عبدی» برای ساخت موسیقی فیلم نوشتن نت ها را مدتی است آغاز کرده است و تدوین تصاویر نیز توسط مهدی حسینی وند در حال انجام است.

تازه ترین تصاویر از فیلم جدید حاتمی‌ کیا

بازیگر نقش شهید چمران را فریبرز عرب نیا ایفا می کند و  «سعید راد»، «فریبرز عرب نیا»، «مریلا زارعی»، «بایک حمیدیان»،«محمدمهدی سلانی»، «امیررضا دلاوری» و «اسماعیل سلطانیان» به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارند.

تازه ترین تصاویر از فیلم جدید حاتمی‌ کیا

حاتمی کیا در فیلم سینمایی «چ» (درباره شهید چمران) سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران رفته است و از روز بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد 1358 زندگی شهید چمران را روایت کرده است.

تازه ترین تصاویر از فیلم جدید حاتمی‌ کیا

مهدی کریمی تهیه کننده این فیلم و فیلم محصول بنیاد سینمایی فارابی است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.