چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هاشمی: مردم گرانی را لمس می کنند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: هاشمی رفسنجانی گفت: هدفمندی یارانه باید منجر به رشد اقتصاد می شد، نه سرازیر کردن مبلغی ناچیز به حساب مردم و در مقابل ایجاد تورم سرسام آور و کاهش شدید پول ملی.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در ديدار جمعي از مديران صنايع غذايي كشور، گفت: اميد اين بود كه در سال «حمايت از كار، توليد ملي و سرمايه ايراني»، وضع توليد، صنعت و كشاورزي كشور در مسير پيشرفت تقويت گردد، اما درگير شدن در قدرت طلبي ها و فعاليت هاي جناحي و باندي اين فرصت طلايي را از ما گرفت.

آيت الله هاشمي رفسنجاني دغدغه ها و مطالبات توليدگران و كارآفرينان كشور را به حق و جدّي عنوان كرد و گفت: وضع نامطلوب اقتصادي كنوني و درد و رنج صنايع توليدي و كشاورزي نتيجه تحريم ها، سوءمديريت ها و بي تدبيري هاست و لازم است اقتصاد و توليد كشور هر چه زودتر سامان يابد.

گزيده سخنان وي را در ادامه بخوانيد:

·متوليان اقتصاد كشور راه را گم و به روزمرگي افتاده اند. براي كشوري چون ايران اسلامي با امكانات خدادادي فراوان، منابع انساني غني و ارزشمند و مديران لايق و باتجربه، روزمرگي اقتصادي و فعاليت جزيره اي سمّ مهلك و نتيجه اش وابستگي هر چه بيشتر به واردات مصنوعات خارجي است.

·خواست عمومي و رهبري معظم انقلاب از تدوين و ابلاغ اين اسناد بالادستي مهم همچون سند چشم انداز 20 ساله، برنامه چهارم و اصلاح صدر اصل 44 قانون اساسي ايجاد تحول و انقلاب اقتصادي در كشور بود، اما بي تدبيري ها، عدم استفاده از مديران لايق و متخصصان فن، موجب روزمرگي و افزايش وابستگي كشور به محصولات خارجي شده است.

· {با اشاره به آمارهاي خلاف واقع كه از توليد و اقتصاد كشور ارائه مي گردد} مردم به وضوح چند برابر شدن قيمت ها و كاهش ارزش پول ملي به يك سوم را با گوشت و پوست خود لمس مي كنند، اما عده اي هنوز به آمار و ارقام تخيلي خود دلخوش هستند.

·هدفمندي يارانه ها نياز اساسي اقتصاد كشور است اما اجراي مرحله اول اين طرح سرنوشت ساز دچار انحراف شد. نتيجه هدفمندي يارانه مي بايست تقويت توليد و رشد اقتصاد و كشاورزي كشور مي شد و نه سرازير كردن مبلغي ناچيز به حساب مردم و در مقابل ايجاد تورم سرسام آور و كاهش شديد پول ملي.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.