"> هرگز دیر نیست؛ حتی 102 سالگی! +عکس
سه شنبه ۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هرگز دیر نیست؛ حتی 102 سالگی! +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پرداد: "کارلا کوئل" با ترک سیگار در سن 102 سالگی ثابت کرد هرگز برای تغییر شیوه زندگی دیر نیست. او از سال 1931 سیگار کشیدن را آغاز کرد و از آن زمان تا کنون روزانه 3 عدد سیگار کشیده است.

افراد خانواده با توجه به کهولت سن نگران بودند که خاکستر سیگارهای او باعث آتش سوزی شود. این زن که به تنهایی زندگی میکند تصمیم گرفت در تولد 102 سالگی اش برای همیشه سیگار را ترک کند. دختر 73 ساله وی میگوید : ما واقعا نگران سلامتی او بودیم و مهمتر از همه خطری که خانه او را تهدید میکرد.

او تا کنون بیشتر از 60 هزار نخ سیگار کشیده است و میگوید راز عمر طولانی او کار زیاد و مصرف نکردن دارو بوده است. او علاقه شدیدی به رقص والتس داشته و تا سن 101 سالگی در کلوپ منطقه زندگی اش به این رقص پرداخته است. او میگوید هر روز صبح بین ساعت 5 تا 6 صبح به پیاده روی می رود.

او علت سیگاری شدنش را نبودن تفریح مناسب برای دختران در زمان جوانی اش میداند و میگوید کنجکاوی زیاد باعث شده بود که او بخواهد هر چیزی را امتحان کند اما متاسفانه بعد از مدتی به کشیدن سیگار عادت کرد.

هرگز دیر نیست؛ حتی 102 سالگی! +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.