چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تصاویر جدید از دختر آنجلینا و برد پیت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: شیلو، دختر آنجلینا جولی و براد پیت که حالا شش سال دارد، روز دوشنبه با خواهرش زاهارا با لباس های تمام مشکی و چسب زخمی روی پیشانی اش، در لوس آنجلس برای خریدن بستنی بیرون رفتند و در انظار عمومی ظاهر شدند.

به گزارش برترین ها، در حالیکه زاهارا، پکس و ویوین همه در کنار مادرشان در فیلم "Maleficent” بازی می کنند، شیلو به این زودی روی پرده سینما ظاهر نخواهد شد.

در ماه اکتبر یک منبع آگاه اعلام کرده بود که قرار است شیلو در این فیلم بازی کند، ولی ظاهراً در آن روزی که قرار بود صحنه او فیلم برداری شود، شیلو حال و حوصله نداشته و در نهایت در فیلم حضور پیدا نکرد.

تصاویر جدید از دختر آنجلینا و برد پیت

تصاویر جدید از دختر آنجلینا و برد پیت

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.